PEŁEN PROFESJONALIZM

Zdecydowanie polecam Pana Krzysztofa i jego ekipę. Moje mieszkanie (stan deweloperski) wykończyli ekspresowo -
w niecałe dwa tygodnie. Cały zakres prac wykonany został starannie i z zasługującym na wyróżnienie profesjonalizmem. Współpraca w doskonałym zrozumieniu, wiele ustaleń domówionych telefonicznie. Pan Krzysztof uważnie słuchał, doradzał, widać, że ma duże doświadczenie, wszechstronną wiedzę i oczywiście umiejętności. Na moje pomysły zmian aranżacyjnych reagował komentarzem: "wszystko da się zrobić" :) I tak też było :)
Niesamowicie zgrany i miły zespół. Pan Krzysztof po zakończeniu prac skrupulatnie się rozlicza /okazuje paragony/ w kwestii zakupionych materiałów. Na uwagę zasługuje również fakt, że nie zrujnowałam się zatrudniając tą ekipę i zmieściłam się w zakładanym budżecie, to niezmiernie ważny aspekt dla urządzających się. Całość oceniam na 6 i wszystkim niezdecydowanym polecam. Dziękuję raz jeszcze i życzę dalszych sukcesów całej ekipie! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzień dobry,
Czy mogłabym wiedzieć jaka powierzchnie ma Pani mieszkanie i jaki mniej wiecej koszt poniosła Pani za remont wykonany przez Pana Krzysztofa?
Planuje zrobic także remont i nie wiem na jakie koszta mam sie szykować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0