Gospody-Med.

Psychiatrzy

Gdańsk, Gospody 19

Bernadeta - opinia (1) Poprzednio miałam do czynienia z kilkoma psychologami. Mogę więc wydać opinię... Bernadeta David - opinia (1) Brak opużnień miłe osoby są które tam pracują David Piotrek - opinia (1) Cześć jestem Piotrek przez wiele lat leczyłem się po wielu lekarzach miałem... Piotrek
Sylwia z Gdańska - opinia (1) Od wielu lat uczęszczam do przychodni na Gospody najpierw chodziłam na... Sylwia z Gdańska ktoś. - opinia (1) Nie da się tego inaczej opisać, nie pomagają a pogarszają. ktoś. Mariusz z Gdańska - opinia (1) Posiadam bogate wieloletnie doświadczenia z Poradnią. W moim życiu zdarzyło... Mariusz z Gdańska Historyk - opinia (1) Opinia oczywiscie subiektywna chocby z powodu emocjonalnego, nie mniej Pani... Historyk Pacjentka - opinia (1) Bardzo pomocni specjaliści, szczerze zainteresowani pacjentem. Pacjentka tadeusz - opinia (1) Jestem od kilku lat pacjentem Pani Urszuli Hoffman, życzyłbym każdemu tak... tadeusz Oliwia - opinia (1) Ze szczerego serca mogę polecić Panią Urszule Hoffman, kobieta o wielkim... Oliwia Marek - opinia (1) W Światowym Dniu Chorego pragnę podziękować Pracownikom Poradni, a w... Marek Ja - opinia (2) Zdecydowanie nie polecam dr Kubery to osoba od zaświadczeń do zasiłków bez... Ja Aleksandra - opinia (2) Świetni specjaliści polecam. Doświadczona kadra bardzo mi pomogła w trudnym,... Aleksandra Profesjonalna poradnia (1) Znam poradnie od wielu lat i bardzo chwale.Nieraz mnie wyciagali pracujacy... Pacjentka godna polecenia (1) Poradnia przyjazna pacjentom, naprawdę godna polecenia. Pracują tam dobrzy... pacjentka pomoc (1) Jesteśmy rodzicami naszego syna Zbigniewa poruszającego się na wózku ze... Danuta Szymczak Najlepsi w Gdańsku (1) Polecam !! Pracują tutaj znakomici lekarze, a także wspaniali ludzie w... Pacjent Ta przychodnia to ponury żart o NFZ. Lekarze dno. Najgorsza przychodnia w jakiej byłem (1) Nie polecam nikomu, kto i tak zmaga się z chorobą, załamaniem nerwowym czy... Adam profesjonalnie i miło (1) dobre lekarki, pielegniarki rowniez w porzadku, pozdrawiam moriarty Bardzo źle. (1) Oceniam bardzo źle, długie oczekiwania, panie lekarki olewają pacjenta,... Tajemniczy