Gość - ocena (1) Polecam , wszystkie Gramofony są super , światła laserowe, wytwornica dymu ,... Gość Gość - ocena (1) Polecam , wszystkie Gramofon Morska 122, Gramofon Grabówek, Gramofon Chylonia... Gość Anna - ocena (1) Świetny lokal na wyprawienie urodzin. Nagłośnienie, światła laserowe,... Anna
Gość - ocena (1) Świetny kontakt z obsługą lokalu , super lokal do wyprawienia urodzin. Gość Gość - ocena (1) Super miejsce .Polecam Gość Gość - ocena (1) Byłam w tym Gramofonie pary razy, za każdym razem jest super. Polecam. Gość Jakub - ocena (1) Wynajem tego lokalu na urodziny był strzałem w dziesiątkę: świetna przestrzeń... Jakub Błażej - ocena (1) Wyposażanie i wystój jak najbardziej na plus :). Sala jest przestronna i... Błażej Solenizantka, gość - ocena (1) Polecam , wszystkie uroczystości rodzinne organizuję w Gramofonie. Solenizantka, gość Gosc - ocena (1) Polecam bardzo czysto Gosc Bartosz - ocena (1) Robiłem tam urodziny. Wszystko bez zarzutu. Impreza udała się bez żadnych... Bartosz Magda - ocena (1) Polecam na wszelkie imprezy. My robiliśmy urodziny. Bardzo miła obsługa,... Magda Michał - ocena (1) Super imprezki, gorąco polecam! Michał Beata - ocena (1) Polecam! Super miejsce Beata Joannawitt - opinia (1) Super impreza oki Joannawitt Ania - opinia (1) Swietne miejsce na urodzinki-kinder bal, goscie zadowoleni, corka tez:)... Ania prywatka (1) Najlepsze miejsce na głośną zabawę,tańce i śpiew do rana bez pukania w... ANNA Super impreza (1) Polecam super lokal i właścicielka. Spoko (1) Fajny lokal, miła właścicielka, wszystko idzie ustalić bez problemów. Polecam! Serdecznie polecam to miejsce! (1) Z całego serducha polecamy to miejsce! Świetne jedzenie, świetna obsługa... Paulina