Grass

Restauracje Puby

Gdańsk, Szeroka 121/122

Ja - opinia (1) Miłe zaskoczenie i odkrycie na kulinarnej mapie trójmiasta... Restauracja... Ja dorota - opinia (1) Bardzo fajne miejsce w Centrum miasta dorota Obsługa dramat (1) Panie które pracują w tej knajpie chyba robią to za karę, lekceważenie... Zła
Очень вкусные ланчи! (1) Были недавно и ланч просто поразил, цена приятно удивила! Всем рекомендую ! Женя Miłe zaskoczenie (1) Bardzo dobre jedzenie, dobrze przyprawione i ładnie podane. Wspaniała oferta... Andrzej sniadanie (1) Piekny wystroj , rewelacyjne sniadanie za 9.90 natalia Odradzam (1) Jedzenie tragiczne w smaku i podaniu. Co prawda rozpocząlem dosc skromnie od... Carpinus76 słabo (2) Zamówiłam sałatę morską, która między innymi zawierała ośmiorniczki. Mięso... Basia smaczne jedzenie (1) Ogólnie jedzenie smaczne, widać, że kucharz się stara. Na uznanie zasługuje... Barbara Paulina - opinia (1) Kiedyś często odwiedzaliśmy to miejsce (jeszcze wtedy była tu TEKSTYLIA). 5... Paulina ujdzie (1) czas oczekiwania na napoje i jedzenie był długi. knajpa była co prawda pełna,... Michał