Michał Kamiński - ocena (1) Niedawno zamówiliśmy nowe schody i balustrady do naszego domu od firmy Green... Michał Kamiński Julian - ocena (2) Doradztwo oferowane przez Green Step w zakresie wyboru drzwi było... Julian Aleksandra - ocena (2) Z pełną odpowiedzialnością polecam. Począwszy od pomiaru, przygotowania... Aleksandra
autor - ocena (1) Na początku wszystko wydawało się obiecujące. Problemy zaczęły się po pewnym... autor Bozena - opinia (1) Nierzetelność, niepunktualność, niesłowność. Pół roku prób naprawy schodów,... Bozena Serdecznie polecam (2) Tak jak w nagłówku- serdecznie polecam :) Bardzo zależało mi na Fertig Desce... Monika Zdecydowanie polecam. (1) Panowie z Green Stepu stanęli na głowie i specjalnie ściągnęli dla nas próbkę... Karolina Polecam :-) (1) Polecam usługi firmy Green Step. Panowie stanęli na wysokości zadania,... Karolina Skruszony klient (3) Przede wszystkim brawa dla Kierownika Salonu za szybkie i fachowe... Krzysztof podłogi i drzwi drewniane (1) Witam. Zamówiłam w tej firmie podłogi i drzwi drewniane. Jestem zadowolona z... Janina Polecam tą firmę (1) Zamówiłem norweskie podłogi oraz schody z Greenstepu. Jestem bardzo... Bardzo zadowolony MAREK (1) 1-co do podejscia Pana Marka do nas-kupa smiechu polaczona z... Tosia Polecam.. (1) Zamówiłem w salonie Green Step drzwi do mieszkania. Jestem bardzo zadowolony... Klient Polecam (1) Czytałam opinie przed zakupem i miałam wątpliwości ...Jednak mój małżonek... klientka Póki co jest ok (2) Zamówiliśmy schody, czekamy na realizację. Projektant bardzo kontaktowy,... Dez