Gromar Energy

Fotowoltaika

Gdańsk, Piwna 1/2

Marcin - ocena (1) Polecam firmę, a w szczególności za bardzo dobry kontakt z klientem,... Marcin mgr arch. Alicja Wolańska - ocena (1) Minęło już prawie dwa miesiące od chwili zakończenia, trzy etapowej... mgr arch. Alicja Wolańska Witold - ocena (1) Jedyna firma z kilkunastu która wykonała montaż paneli i magazynu po... Witold
Waldemar Chwaszczyno - ocena (1) Porównałem kilka lokalnych firm z okolicy Trójmiasta i wybrałem najlepszą... Waldemar Chwaszczyno Iwona Tuchom - opinia (1) Firma bardzo profesjonalna, fachowa obsługa techniczna oraz pomoc przy... Iwona Tuchom Daniel Worytkiewicz - opinia (1) Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Gromar Energy. Sprawna i terminowa... Daniel Worytkiewicz Tomek - opinia (1) Na podstawie opinii zawartych w internecie, uzyskałem oferty i spotkałem się... Tomek Grażyna i Krzysztof - opinia (1) Przed zakupem instalacji fotowoltaicznej spotkaliśmy się z przedstawicielami... Grażyna i Krzysztof Adam S Tuchom - opinia (1) Bardzo słowni i solidni ludzie tworzący solidny team. Bardzo szybka... Adam S Tuchom Jarosław Bajsicki - opinia (1) Gorąco polecam montaż instalacji fotowoltaicznej przez firmę Gromar-Energy.... Jarosław Bajsicki Klient 2020 - opinia (1) Mija rok od budowy instalacji na moim dachu. Jestem bardzo zadowolony z... Klient 2020 Agnieszka B - opinia (1) Serdecznie polecam firmę Gromar Energy.Pełne wsparcie i zaangażowanie od... Agnieszka B Piotr Fijałkowski - opinia (1) Serdecznie polecam firmę Gromar Energy. Obsługa na wysokim poziomie,... Piotr Fijałkowski Robert - opinia (2) Firma zrobila na mnie pozytywne wrazenie. Obsluga na wysokim poziomie -... Robert Tadeusz Sikorski - opinia (2) Serdecznie polecam firmę Gromar Energy. Indywidualne podejście do Klienta.... Tadeusz Sikorski Krzysztof - opinia (2) Polecam każdemu firmę Gromar Energy! Profesjonalizm w pełnym wydaniu- jakość... Krzysztof Zbigniew - opinia (1) Profesjonalnie,terminowo ,bez żadnych problemów bardzo polecam. Zbigniew Tomasz i Ewa Nowak - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Firmą. Bardzo dobry kontakt z... Tomasz i Ewa Nowak Klient - opinia (1) Bardzo pozytywne wrażenie. Od samego poczatku dobry kontakt. Fachowa porada,... Klient Tomasz - opinia (1) Wysoka wiedza merytoryczna, doświadczona ekipa montażowa (szybki i sprawny... Tomasz