Dostałam w prezencie groupon o wartości 240zł (spa manicure i pedicure hybrydami)czekałam na wizytę 3tyg!!! Niestety przez zator uliczny spóźniłam się 12minut, wcześniej telefonujac o sytuacji na drodze usłaszałam niemiły ton "tylko szybko,bo nie mam czasu". Gdy dotarłam na miejsce wydawało się być miło,dostałam herbatkę, woda czekała na moje stopy. Pani kosmetyczka ogólnie uprzejma,jednak zamiast zajac się pogawętka z klientem wolała ploty z koleżanka (dodam,ze siedziałam tam 2godziny,więc sama próbowałam zaczać rozmowy). Koniec końców pedicure wyszedł ok (super solidnie to nie było), lecz manicure totalna porażka! Skórki zostały tylko posunięte (u stóp tak samo), a paznokcie pomalowane... A gdzie to cale spa?! Nawet kremu, zadnej maski czy oliwki nie dostałam, nie wspominajac o pelingu?! Wróciłam z suchymi dłońmi do domu i zadzwoniłam do szefowej salonu. Pani ta niestety nie wykazała sie zbytnio fachowościa i to,ze kosmetyczka nie wykonała usługi do końca zwaliła na moje spóźnienie. A jak wiadomo groupon jest płatny z góry,zwrotu za maseczke nie otrzymałam. Zawiodłam się, zaufałam i nigdy więcej tam nie pójdę.