Chciałbym bardzo podziękować Panu Danielowi za pomoc przy sprzedaży mieszkania. Dzięki jego poradom i sugestiom sprzedałem mieszkanie za wyższą kwotę niż oczekiwałem. Zajął się kompleksowo wszystkimi sprawami związanymi ze sprzedażą mieszkania. Prowadził transakcję sprawnie i szybko, jak przystało na profesjonalistę. Z racji tego, że wcześniej nie miałem żadnego doświadczenia w tym temacie, zdałem się całkowicie na niego i nie żałuję. Wyjaśnił mi cały proces i opisał wszystkie etapy i czynności, które będziemy musieli wykonać. Pośredniczył aktywnie na każdym etapie sprzedaży, począwszy od wystawienia ogłoszenia, poprzez cały proces zbierania dokumentów, umowy notarialne (przedwstępna i właściwa), skończywszy na załatwieniu wszystkich spraw związanych z zakończeniem transakcji (rozliczenie hipoteki, wydanie mieszkania). Wykazał się inwencją w kontaktach z kupującym i pomógł mi przedłużyć termin wydania mieszkania. Szczerze polecam każdemu Pana Daniela, jeśli chce szybko i bezproblemowo sprzedać mieszkanie.