Domum Nieruchomości

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10B/6

Jakub C. - ocena (1) Będąc pod wrażeniem jakości usług Pana Daniela, chciałbym zdecydowanie Go... Jakub C. Ania L - ocena (1) Szczerze polecam Pana Daniela z Domum Nieruchomości . Niedawno zostały... Ania L Ewa - ocena (1) Pan Daniel to profesjonalny doradca. Doprowadził do transakcji pomimo że... Ewa
Ewa - opinia (1) Polecam wybór biura nieruchomości DOMUM a w szczególności Pana Daniela, ze... Ewa Adam Prabucki - opinia (1) Solidny pośrenik, rzeczowo informował o sytuacji sprzedaży mieszkania, pełna... Adam Prabucki Rafał - opinia (1) Szczerze polecam usługi pana Daniela. Jego pomoc na każdym etapie zakupu domu... Rafał Olga - opinia (1) Polecam tą agencje. Pan Daniel jest prawdziwy profesjonalistą. Pomagał mi na... Olga Michalina - opinia (1) Serdecznie dziękujemy p. Danielowi za pomoc w wyszukaniu odpowiedniej dla nas... Michalina Marcin K. - opinia (1) Szczególne podziękowanie dla p. Daniela za doradztwo oraz pomoc w... Marcin K. Wiesława - opinia (1) Domum- Nieruchomości wybrałam z polecenia. To był strzał w dziesiątkę. Szybko... Wiesława Hania - opinia (1) Pan Daniel bardzo profesjonalnie pomógł mi w zakupie pięknego apartamentu za... Hania Marek aus Belgien - opinia (1) Pan Daniel jest 100 % korrekte Makler gdzie monza liczyc i do konca ufac.... Marek aus Belgien Marek - opinia (1) Bardzo pozytywne wrażenia z obsługi i przeprowadzonej transakcji. Sprzedaż... Marek Jadwiga i Zdzisław - opinia (1) Nie widzimy lepszego sposobu (jak dzieląc się swoją opinią na tym forum) by... Jadwiga i Zdzisław Marzena - opinia (1) Polecam biuro Domum Nieruchomości a w szczególności Pana Daniela. Mieszkanie... Marzena Claudia - opinia (1) Dzięki pomocy Pana Daniela znaleźliśmy wymarzone mieszkanie w zaledwie kilka... Claudia Grzegorz - opinia (1) Chciałbym bardzo podziękować Panu Danielowi za pomoc przy sprzedaży... Grzegorz Krzysztof - opinia (1) Transakcja kupna mieszkania zostala przeprowadzona bardzo sprawnie ,... Krzysztof Slawek - opinia (1) Bardzo sprawnie przeprowadzona sprzedaż domu, profesjonalnie przeprowadzony... Slawek Jacek - opinia (1) Kupowaliśmy dom, którym zajmował się Pan Daniel. Bardzo miła i fachowa... Jacek