Pełen profesjonalizm przystępne ceny w przemiłej atmosferze (1) Gorąco polecam usługi u Pani Katarzyny. Byłam bardzo zadowolona z... Ata W Zadowolona Klientka (1) Wszystkim z czystym sercem moge polecić Panią Katarzynę ...jest rewelacyjna... Gosia BRAK MI SLOW (1) Pani Kasia przemila kobieta ktora malowala mnie i moja mame na wesele... KASIA
Polecam! (1) Pani Katarzyna wykonała dla mnie makijaż ślubny oraz makijaże dla kilku Pań z... Sylwia Makijaż do sesji zdjęciowej (1) Bardzo sympatyczna i punktualna osoba :) byłam bardZo zadowolona z efektu.... Wiola Rewelacja (1) Ja również, tak jak moje przedmówczynie, na Panią Kasię natknęłam się... Agnieszka (Szafarnia) Polecam !!! (1) Bardzo polecam! Na Panią Kasie natknęłam się przypadkiem szukając osoby,... Asia Jak najbardziej polecam!!!! (1) Pani Kasia jest wspaniałą osobą o wielkim talencie. Jej makijaż zrobił... Kasia Przesympatyczna i super-skupiona (1) Szukałam makijażu ślubnego i koleżanka poleciła mi Kasię - to był strzał w... Luiza Perfekcja i mistrzostwo Visage-u (1) Chciałabym gorąco polecić każdemu pania Kasię !. Jest ona osoba w pełni... Grażyna Profesjonalizm i miła atmosfera (1) Pani Kasia to profesjonalna wizażystka, która potrafi swoje umiejętności... Mira Profesjonalistka (1) Katarzyna Gulbierz Utalentowanna wizażystka bardzo kreatywna, wspaniała jest... Magdalena Tilsa mega profesjonalizm (1) pełny profesjonalizm, absolutnie luźna i przyjacielska atmosfera, porady na... iza Bardzo polecam! :) (1) Kasia jest wspaniałą osobą, bardzo zaangażowaną i profesjonalną.... Kamila Solarz Polecam!!! (1) Pani Kasia jest wspaniałą osobą, indywidualnie podchodzi do klienta, jest... Marta Super wizażystka (1) Polecam Panią Kasię na każdą okazję czy to makijaż biznesowy czy wieczorowy... Aga