Wita - opinia (1) Polecam doktora Mrozika, super chirurg ze świetnym podejściem do pacjenta -... Wita Orłowski Grzegorz - opinia (1) Polecam placówkę i pana doktora Mrozika. Placówka nieduża - ale oferta... Orłowski Grzegorz Marika - opinia (1) Opinia lipcowa, więc bardzo świeżutka! Prosta sytuacja, poszłam do lekarza z... Marika
Weronika B. - opinia (1) Polecam Pana Mrozika, miły i profesjonalny człowiek, pomógł mi z problemem ze... Weronika B. Wiktor Z.. - opinia (1) Serdecznie polecam - szybka diagnoza palca trzaskającego, od razu zapisano... Wiktor Z.. Żaneta P. - opinia (1) Skorzystałam z usług kliniki w związku z leczeniem cieśni nadgarstka, który... Żaneta P. Szybka diagnostyka, sprawne leczenie. Polecam. (5) Chciałam bardzo polecić tą klinikę. Moja choroba zostałą bardzo szybko... Justyna G. Mirosław - opinia (1) Błyskawiczny zabieg poprzedzony był szeregiem badań, alternatyw działania i... Mirosław Przereklamowane (2) Mam dość złożony problem z barkiem i prawą ręką. Niestety to co mi... Hanna Skopek ode mnie solidne 5 (1) szybki termin nowoczesny sprzet lekarze ktorzy o wszystkim informują dobre... Andrzej Polecam wszytkim bardzo. Profesjonaliśmi na miarę XXI wieku. (1) Profesjonaliści godni polecenia. Szczególnie Doktor Mrozik. Prawdziwy... Karol Mazurek Podziękowania za niesamowite leczenie mojej ręki (2) Chciałam bardzo serdecznie podziękować za niesamowitą uprzejmość i... Mirka Ciesińska Bardzo fachowe podjeście i profesjonalizm (1) Dziękuję bardzo za przeprowadzenie operacji mojej ręki. Jestem zachwycona... Krystyna z Olsztyna Miła atmosfera i bardzo wysoka jakość obsługi (1) Chciałem bardzo podziękować za zabieg w tej Klinice i również specjaliście... Kamil S. Profesjonalna i komfortowa opieka i leczenia (1) Miałam operowany mój chory nadgarstek w tej Klinice i jestem bardzo... Beata Karmelicka Profesjonalne usługi i miłą atmosfera (1) Skorzystałem z usług kliniki i jestem bardzo zadowolony. Muszę przyznać, że... Kamil Sonda