Marek - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony. Czuję się bezpiecznie w rękach profesjonalistów.... Marek Joanna z Warszawy - opinia (2) Dziękuje za profesjonalne podejście do pacjenta i udzieloną pomoc . Doktor... Joanna z Warszawy x - opinia (2) Przykre, ale prawdziwePrzeciąganie wizyty na wizytę, z konsultacji na... x
Piotr - opinia (2) Witam. Chciałbym polecić z czystym sumieniem tych lekarzy a w szczególności... Piotr Kasia - opinia (2) Mily i profesjonalny personel. Klinika na najwyzszym poziomie. Polecam... Kasia Żaneta - opinia (1) Strasznie się bałam przed wizytą u stomatologa, ale nie potrzebnie, ponieważ... Żaneta Malgosia - opinia (2) Bardzo profesjonalnie wyposazone gabinety,lekarze specjalisci pomoga w kazdej... Malgosia Aleksandra - opinia (2) Jestem pod wrażeniem kompetencji, empatii, podejścia do pacjenta dr... Aleksandra Aleksandra - opinia (2) Bardzo dziękuję dr Jasińskiej za pomoc przy leczeniu wady zgryzu. Borykałam... Aleksandra Piotr - opinia (2) Bardzo miła obsługa. Nie bolało co najwazniejsze, bardzo szybka realizacja.... Piotr Ania Zielonka - opinia (2) Nowoczesne centrum stomatologiczne ,profesjonalna i miła obsługa ,polecam Ania Zielonka Andrzej B. - opinia (2) Chciałbym wyrazić swoje uznanie dla doktora Jasińskiego za perfekcyjnie... Andrzej B. Izabela - opinia (2) Jestem pacjentką H Centrum od wielu lat. Serdecznie polecam dr Jasińskiego za... Izabela Irek - opinia (2) Profesjonalnie, jestem zadowolony. W niedzielę niestety długi czas... Irek Daniel - opinia (1) Miło się otaczać Profesjonalistami Daniel Joanna - opinia (1) Super wiedza Pani doktor Hanny Jasińskiej spokój i zrównoważenie oraz ogromna... Joanna Zofia - opinia (1) Chciałabym jeszcze więcej, na razie mam górę Zofia Patrycja - opinia (1) Bardzo miła obsługa. Wykwalifikowani specjaliści, potrafią pracować nawet z... Patrycja Dymitr - opinia (2) Pierwszy raz umówiłem się na wizytę z bólem zęba i nie sądziłem, że zostanę... Dymitr Antoni - opinia (1) Miła i profesjonalna, o którą wcale nie tak łatwo. Gorąco polecam! Antoni