Grzegorzkojda@gmail.com - ocena (1) Robiłem koronę porcelanowa. Wszystkimi odbyło się sprawnie w miłej... Grzegorzkojda@gmail.com Dawid - ocena (1) Kilka dni temu zakonczylem leczenie ortodontyczne u doktor Natalii. Efekt... Dawid Dawid Żurawski - ocena (1) Profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z usług.... Dawid Żurawski
Marcin - ocena (1) Profesjonalne czyszczenie i wybielanie zebow. Zeby jak nowe. Profesjonalizm... Marcin Anna - ocena (1) Jestem zadowolona z usługi stomatologicznej, atmosfery oraz profesjonalnego... Anna Katarzyna Zawadzka - ocena (1) Do kliniki trafilam z polecenia kolezanki, ktora leczyla zeby i jest bardzo... Katarzyna Zawadzka Marek. K - ocena (1) Pan Wojciech to prawdziwy profesjonalista w swoim fachu ! Jego ogromna... Marek. K Amelia - ocena (1) Serdecznie polecam dr Natalię, w końcu mam proste i piękne zęby. Caly... Amelia Yevheniia Plakhova - ocena (1) Doktor Przemysław Jasiński usunął mi ósemkę , bardzo szybko i bezboleśnie,... Yevheniia Plakhova Dorène JUND - ocena (1) leczenie w Polsce. W styczniu 2023 r. skonsultowałem się w klinice Hcentrum... Dorène JUND Marcin - ocena (1) Profesjonalnie, szybko, sprawnie a co najważniejsze bez bólu. Polecam dr... Marcin Dominika Garbowska - ocena (1) Najlepszy dentysta ! Wyrywanie ósemki bezbolesne i bardzo szybkie. Gorąco... Dominika Garbowska Ewa Makuch - ocena (1) Serdecznie polecam dr. Jasińskiego, bardzo profesjonalne podejście. Usunięcie... Ewa Makuch Natalia - ocena (1) Serdecznie polecam dr Jasińskiego, profesjonalny, konkretny, z pozytywnym... Natalia Alicja - ocena (1) Szczerze polecam dr.Jasinskiego. jego profesjonalne podejście do pacjenta ,... Alicja Jan - ocena (1) Zrobiono mi implanty i jestem zadowolony. Polecam pana doktora Jasińskiego. Jan Dagmara - ocena (1) W klinice państwa jasińskich HCentrum wykonano mi implanty. Wszystko zostało... Dagmara Maciej - ocena (1) Przemiła obsługa od samego wejścia. Przed rozpoczęciem leczenia wszystko... Maciej Dawid P - ocena (1) Wybrałem Centrum na usunięcie zatrzymanej ósemki. Zabieg bezbolesny, ząb... Dawid P Hanna P. - opinia (1) Korzystam z usług tego HCentrum już od roku i jestem zachwycona... Hanna P.