POLECAM (1) Trafiłam do centrum w niedzielę późnym popołudniem z problemem zęba, który... Paulina Bez przesady (1) Nie wiem czemu wszyscy się tak pieklicie. Takie są polskie realia, płacimy... Łukasz HCentrum Polecam (1) Do centrum trafiłam w sobotę wieczór.Trafiłem do Pani M. Szczygielskiej... Robert B
hcentrum (1) Korzystałam z usług kilka razy i jestem bardzo zadowolona - fachowa i... OM Super Centrum (1) Nie wiedziałem ,że takie centrum istnieje dopóki nie szukałem na internecie.... Mateusz Wojciech - opinia (1) W internecie znalazłem informację na temat tego miejsca . Wcześniej nie... Wojciech Julita .Z - opinia (1) Wczoraj w tej klinice usuwano mi nieszczęsną 8 . Spodziewałam się bólu i... Julita .Z rewelacja (2) do centrum trafiłam z polecenia mojej siostry, zawsze bałam się dentysty, a... lol Do Jasińskiego warto czekać każdy czas jest najlepszy! (1) Kiedyś w Warszawie dentysta zostawił mi nici w dziąsłach. Ponadto miłam żęba... Beata Warto (1) Skorzystałem z pomocy stomatologa H Centrum w sytuacji nagłej. Jednym słowem... Marcin super naprawde polecam (1) naprawde polecam aga Chodzenie do dentysty może być przyjemne (1) Czytając poprzednie opinie jestem zmuszony zabrać głos, bo tak fatalnie to... Krzysiek To była wspaniała ekstrakcja (1) To była wspaniała ekstrakcja, bardzo miły pan stomatolog ( nazwisko na M) i... Alicja B Rewelacja (1) Witam wszystkich. Pierwsze centrum stomatologiczne , po którym jestem bardzo... ewelina świetny gabinet (1) byłem wczoraj w nocy z ostrym bólem zęba, nie wiedaiłem że w ogóle może... Tomek ZADOWOLONA (1) Byłam dzisiaj w Centrum. Doktor M. Kozłowski dokonał ekstrakcji bezboleśnie,... ewka