SUPER (1) Zupełnie nie pojmuję poprzednich, negatywnych opinii o klinice hcentrum.... Ania Obsługa na 6 ceny - masakra (1) Dziś byłem z 4 letnią córką, obsługa - rewlacja, natomaist ceny,,, są z... oliwek Polecam!!! (1) Udałem się tam na usunięcie bardzooo zniszczonej 7. Całość zajęła panu... Paweł
Super (1) Całe życie panicznie bałam sie dentysty!! Mieszkam obecnie w UK i... Natalia Polecam! (1) Jeśli tak jak mnie dopadnie Was niespodziewanie podczas np.weekendu majowego... Veldska Super!!! (1) Z usług musiałam skorzystać o 1 w nocy i Pani dentystka, która serdecznie... karolina serdecznie polecam (1) Byłam dzisiaj w gabinecie, ponieważ od paru dni bardzo bolał mnie ząb. Ból... Basia Dr Magda (2) Bardzo dobry stomatolog! Trafiłam niedawno do dr Magdy Teżyk z synkiem... Anna Doskonale! (1) Trafiłam wczoraj do kliniki z potwornym bólem zęba, lekarz bardzo miły i... Iza hcentrum na miszewskiego (3) Od pól roku chciałam wstawić sobie koronę na szóstce, ale nie mogłam się... Paulina dla mnie super :) (1) Od lat korzystam z najbliższymi z usług klinki i jestem bardzo zadowolona.... pacjentka wizyta z dzieckiem (1) dzisiaj,w niedzielę przyjęła nas bardzo miła Pani doktor, respektująca fakt,... mpc Ah te ceny!! (2) poszłam do ortodonty poniewaz nad zębami wyrusł mi ząb niby prosta sprawa... regina b. JAK NAJBARDZIEJ POLECAM! (1) Trafiłam do nich dzisiaj, tj. święto trzech króli z ogromnym ropniem... Martucha : ) polecam (1) Gorąco dziękuję Pani doktor która miała dyżur 01.01 i o godz.15.30 przyniosła... Marta polecam ! (1) Trafiłam dzisiaj prawdopodobnie do pani Hanny Jasińskiej ( nie jestem pewna... Zuzanna Polecam serdecznie (1) Serdecznie polecam klinikę hcentrum. Skorzystam z jej usług w maju. Usługa... Beata Profesjonalnie (1) Do HCentrum trafiłam z zębem do usunięcia ( szóstka) , dr Jasiński... Ania polecam (1) W ciągu dnia rozbolał mnie ząb do usunięcia (częściowo ułamany). Ból... Ewa Dobra jakość w rozsądnej cenie (1) Na zabieg reendo miałem czekać u swojego stomatologa 4 tyg. Ząb zaczął... Sławek