Edyta - opinia (2) Skorzystamy z mężem z usług centrum od wielu lat. Bardzo fachowa pomoc, miła... Edyta asia - opinia (2) Pani Hania jest najserdeczniejszą lekarką. Dokładna i rzetelna a zarazem... asia Damian Tomczak - opinia (2) Pozdrawiam przemiłą dr. Hannę Jasińską i polecam usługi HCentrum... Damian Tomczak
Agnieszka M - opinia (2) Bylam w niedziele w Hcentrum u doktora Filipa, mlody stomatolog a ma bardzo... Agnieszka M Joanna - opinia (2) Doktor Przemysła Jasiński, wspaniały lekarz. Oddany pacjentowi. Szukający... Joanna joanna - opinia (2) Doktor Przemek Jasiński najlepszy chirurg na świecie! Wyprowadził mnie z... joanna Gosia - opinia (2) Doktor Przemysław Jasiński zawsze szuka najlepszego rozwiązania, nie poddaje... Gosia krystyna - opinia (2) krystyna polecam fachowosc i profesjonalizm dr jasinskiego swietny chirurg .... krystyna Małgorzata - opinia (2) Wspaniałe miejsce. Jakość usług na najwyższym poziomie, do tego miła obsługa,... Małgorzata Artur - opinia (2) Profesjonalna obsługa. Pomagają nawet w niedzielę. Chirurg Jasiński bez... Artur Ewa - opinia (2) Wspaniała, profesjonalna i komfortowa atmosfera stworzona dla pacjenta.... Ewa Natalia - opinia (2) Jestem pacjentką tego centrum stomatologicznego od dziecka i nie wyobrażam... Natalia Adam - opinia (2) Jestem bardzo zadowolonym pacjentem miła szybka i bardzo profesionalna... Adam Wioletta - opinia (2) bardzo miła i profesjonalna obsługa Wioletta Dorota - opinia (2) Jestem bardzo zadowolona z usług H- Centrum Stomatologicznego Jasińscy. W... Dorota Helena - opinia (2) Doświadczenie i zaufanie. Polecam Helena Anna - opinia (2) Wspaniała pomoc w problemie który ciągnął się od kilku miesięcy i nikt nie... Anna Ola - opinia (2) Jestem zadowolona z profesjonalizmu i podejścia do pacjenta mojej Pani doktor. Ola Emilia - opinia (2) Wspaniali specjaliści w jednym miejscu! Ostatnio dzięki dr Jasińskiemu minął... Emilia Bożena Świeczkowska - opinia (2) Dziękuję dr Przemkowi Jasinskiemu za bezbolesne wyleczenie, trudnego przez... Bożena Świeczkowska