Marcin - ocena (1) Profesjonalnie, szybko, sprawnie a co najważniejsze bez bólu. Polecam dr... Marcin Dominika Garbowska - ocena (1) Najlepszy dentysta ! Wyrywanie ósemki bezbolesne i bardzo szybkie. Gorąco... Dominika Garbowska Ewa Makuch - ocena (1) Serdecznie polecam dr. Jasińskiego, bardzo profesjonalne podejście. Usunięcie... Ewa Makuch
Natalia - ocena (1) Serdecznie polecam dr Jasińskiego, profesjonalny, konkretny, z pozytywnym... Natalia Alicja - ocena (1) Szczerze polecam dr.Jasinskiego. jego profesjonalne podejście do pacjenta ,... Alicja Jan - ocena (1) Zrobiono mi implanty i jestem zadowolony. Polecam pana doktora Jasińskiego. Jan Dagmara - ocena (1) W klinice państwa jasińskich HCentrum wykonano mi implanty. Wszystko zostało... Dagmara Maciej - ocena (1) Przemiła obsługa od samego wejścia. Przed rozpoczęciem leczenia wszystko... Maciej Dawid P - ocena (1) Wybrałem Centrum na usunięcie zatrzymanej ósemki. Zabieg bezbolesny, ząb... Dawid P Hanna P. - opinia (1) Korzystam z usług tego HCentrum już od roku i jestem zachwycona... Hanna P. Helena Kinowska - opinia (1) Pani dr. Dorota Kolasińska jest bardzo profesjonalna, miła i cierpliwa.... Helena Kinowska Helena Kinowska - opinia (1) Pani dr.Dorota Kolasińska bardzo miła, profesjonalna i cierpliwa.... Helena Kinowska Agnueszka Tomasik - opinia (1) Pani doktor Aneta Pokryfka jest bardzo profesjonalna. Świetnie komunikuje się... Agnueszka Tomasik Anna M - opinia (1) Wspaniały lekarz, bardzo polecam! Miałam w gabinecie przeprowadzone zabiegi... Anna M Anna M - opinia (1) Wspaniały lekarz, bardzo polecam! Miałam w gabinecie przeprowadzone zabiegi... Anna M Davor - opinia (1) Wszytko w porządku bardzo miła i fachową obsluga Davor Agnieszka - opinia (2) Brak kompleksowej obsługi dziecka na miejscu. Dzisiaj zarejestrowałam dziecko... Agnieszka Beata - opinia (1) Bylam przyjeta w piatek z bulem zeba dziekuje za pomoc za fachowe podejscie... Beata Maria - opinia (1) Super usługi, polecam wszystkim Maria Kinga Kozłowska - opinia (2) jestem pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia lekarzy oraz asystentek, oraz... Kinga Kozłowska