Ewa - opinia (2) Wspaniała, profesjonalna i komfortowa atmosfera stworzona dla pacjenta.... Ewa Natalia - opinia (2) Jestem pacjentką tego centrum stomatologicznego od dziecka i nie wyobrażam... Natalia Adam - opinia (2) Jestem bardzo zadowolonym pacjentem miła szybka i bardzo profesionalna... Adam
Wioletta - opinia (2) bardzo miła i profesjonalna obsługa Wioletta Dorota - opinia (2) Jestem bardzo zadowolona z usług H- Centrum Stomatologicznego Jasińscy. W... Dorota Helena - opinia (2) Doświadczenie i zaufanie. Polecam Helena Anna - opinia (2) Wspaniała pomoc w problemie który ciągnął się od kilku miesięcy i nikt nie... Anna Ola - opinia (2) Jestem zadowolona z profesjonalizmu i podejścia do pacjenta mojej Pani doktor. Ola Emilia - opinia (2) Wspaniali specjaliści w jednym miejscu! Ostatnio dzięki dr Jasińskiemu minął... Emilia Bożena Świeczkowska - opinia (2) Dziękuję dr Przemkowi Jasinskiemu za bezbolesne wyleczenie, trudnego przez... Bożena Świeczkowska Grażyna - opinia (2) bardzo fajna obsługa i Pan Doktor Jasiński. Wyposażenie też super Grażyna Romuald Świeczkowski - opinia (2) Jestem starszą osobą i całe życie bałem się dentysty. Moje podejście zmieniło... Romuald Świeczkowski Andrzej S. - opinia (2) W innych centrach nie dawali mi szans na aparat tłumacząc to szkliwem. Tutaj... Andrzej S. Alicja - opinia (2) Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, tak samo jak jakość wykonywanej... Alicja Dr Szczygielska (1) Zdecydowanie polecam wizytę u tej właśnie Pani. Ekstrakcja ósemki odbyła się... Ela Super (1) Polecam z czystym sumieniem dr Annę Mieszkowska :) Całe centrum bardzo... Martyna Leczenie zębów? Tyko w HC na Miszewskiego! (1) Nikt nie lubi wizyt u dentysty. Ja jestem panikarą a dentysty bałam się jak... Aleksandra B. Dr Marta szczygielska (1) Cudowna dr ,świetny fachowiec ,wspaniała osoba zawsze o ciepłym podejściu do... Grazyna Polecam (1) Szybko, bezboleśnie i wcale nie duzo drozej niz u innych dentystów Najlepsza... Magda Polecam Dr Martę Szczygielska (1) Profesjonalizm! Polecam Dr Martę Szczygielska... Bardzo miłe i profesjonalne... Sara