Artur_87 - opinia (1) Profesjonalnie i sympatycznie wykonane badania do kierowania pojazdami.... Artur_87 PanMechanik - opinia (1) Placówka fajnie podchodzi do świadectw morskich. Zrobiłem międzynarodowe,... PanMechanik Bardzo słabo (1) Strona internetowa nie istnieje, zarejestrowanie sie do lekarza to... Krzysztof
Pacjentka (1) Korzystałam z zabiegów. Polecam miejsce Aneczka urażona (1) Byłam tam u ortopedy. Dostałam skierowanie na rehabilitację. Doktor za... Pacjentka Polecam! (1) Klinika spełniła moje oczekiwania. Miła obsługa, bardzo profesjonala,... Zadowolona pacjenta USG (1) Polecam to centrum medyczne, z dnia na dzień zostałam zarejestrowana na... Anna profesjonalizm (1) Gorąco polecam zajęcia z fizjoterapeutami, pełny profesjonalizm i widać że... Anna Profesjonalnie i bardzo przyjemnie :) (1) Szczerze polecam! Po pierwsze ze względu na świetną atmosferę, uprzejmość... Patrycja Bardzo ok (1) Schludnie, czysto, nowy sprzęt. Rehabilitacja profesjonalna. Widać, ze sie... Greg Świetna klinika!! (1) Podczas wizyty w klinice, spotkałam się z profesjonalną obsługą.... klientka