HOBBY,hobby,hobby...

Opowiedzcie coś o swoim hobby,spróbujcie zainteresować nim innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HOBBY,hobby,hobby...

hihihi .......samochody terenowe.....amatorskie rajdy samochodów terenowych....

i wątpie abym kogoś tym zainteresował. :)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HOBBY,hobby,hobby...

deska i konie... ale tego nie da się opowiedzieć, trzeba doświadczyć, poczuć ten smaczek.. :)
Ale może Ty również podpowiedz nam czego warto spróbować w wolnych chwilach..
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HOBBY,hobby,hobby...

sanna konie to wiem i rozumiem ale .....ta deska...... ????? hę???? to sie ze sniegiem wiąze czy może z wodą????? a może chodzi o sztachete z płtu????

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HOBBY,hobby,hobby...

Krzysiu, to proste - bierzesz deskę do prasowania, spuszczasz ją na fale, siadasz okrakiem i jeeeeedzieeeszzzzzzzz ;))))))))))))
Pozdrowionka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HOBBY,hobby,hobby...

ja uwielbiam dowcipy - sluchac i opowiadac. Lubie czytac o zjawiskach paranormalnych, lubie Historie Polski, kocham podrozowac - generalnie nic nadzwyczajnego. Aha - lubie geografie i ekonomie :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HOBBY,hobby,hobby...

Rowery,żona ,dziecko,podróże.O szczegółach opowiem i przy okazji ustosunkuję się do Waszsych hobby.Dobranoc wszystkim,bye bye !!!Pogadamy rano,to znaczy po 13.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HOBBY,hobby,hobby...

Teatr, teatr i jeszcze raz teatr :))) historia teatru, teatr współczesny, aktorstwo, krytyka teatralna itd. :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HOBBY,hobby,hobby...

hobby a moze uzaleznienia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HOBBY,hobby,hobby...

a ja lubię malować , urządzać wnętrza mieszkań, projektować domy, ale też ubrania,robić różne dziwne rzeczy "artystyczne " które mi wpadają do głowy....bardzo , bardzo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HOBBY,hobby,hobby...

Głowa mnie boli,za dużo wypiłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od dwudziestu lat moim hobby numer jeden jest akwarystyka słodkowodna. Nie wyobrażam sobie już życia bez zajmowania się akwarium. Dużo mnie to nauczyło, polecam wszystkim. Na stronie sklepu https://www.akwarystyczny24.pl/ można znaleźć sprzęt i wyposażenie najwyższej jakości, w dobrych cenach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja interesuję się historią, ale taką dawną. Głównie czasami przed powstaniem Polski. Znalazłem fajny sklep gdzie można znaleźć wiele gadżetów i literatury w tym temacie. Zainteresowanym polecam Słowiański Sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim książki u mnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla mnie przede wszystkim czytanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Często też czytam.
Czytam średnio 5-8 książek miesięcznie. Ale to nie wszystko. Lubię grać w gry planszowe, gry komputerowe, a nawet obstawiać zakłady sportowe i kasyna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To świetnie, że czytasz tak wiele książek, to wspaniały sposób na rozwijanie się i relaks. Moje hobby to głównie pomaganie ludziom i odpowiadanie na pytania na różnych forach internetowych, ale też lubię czytać i uczyć się nowych rzeczy. Każdy ma swoje pasje i to jest piękne! Jakie gry planszowe lub komputerowe ostatnio Cię zainteresowały?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

samotność w małżeństwie (39 odpowiedzi)

Zacznę od tego, że nie oczekuję rad. piszę tu, żeby zrzucić z siebie ciężar wszechogarniającej...

Antykoncepcja po... (37 odpowiedzi)

...Dość przykra sprawa :(((( Jest "lek", który można przyjąć 72h po tej nieszczęsnej wpadce. Czy...

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...