HSG w Wejherowie

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Dziewczyny,chciałabym zasiegnąć opini...ponieważ dostałam skierowanie od mojego lekarza na badanie HSG (drozności jajowodów) do szpitala w Wejherowie..

czy ktoś miałwtym szpitalu robione to badanie ? szukam wszelkiej opini ,,,z góry dziękuję

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HSG w Wejherowie

a może ktoś miał jakieś badania na ginekologii w tym szpitalu.
jaka tam jest opieka, czy jest czysto? jeśli ktos przechodził badanie HSG czegosię spodziewać? prosze o pomoc..:(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HSG w Wejherowie

badanie HSg to podanie kontrastu do macicy i zrobienie zdjec rentgenowskich.
Ja miałam badanie w wojewódzkim w szpitalu i wyszłam zaraz po nim

Badanie jest troszke bolesne ale trwa 10-15 miut

weż przed nospe to nie bedzi takie nieprzyjemne

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HSG w Wejherowie

dziekuję, przebieg badania znam...
chodzi mi o szpitali lekarze może miał ktoś w Wejherowie...
Jakie badania robiłyście przed...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HSG w Wejherowie

nikt nie robił żadnych badań w wejherowie??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HSG w Wejherowie

up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HSG w Wejherowie

up up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HSG w Wejherowie

ja robiłam, odradzam Wejherowo, zwłaszcza hsg. Polecam zrobić to badanie u dr Śliwińskiego. On się tym zajmuje na codzień i się na tym zna. Wg. mnie Wejherowo to położnicy, a badania tego typu lepiej sobie u nich darować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HSG w Wejherowie

Ja robiłam w Wejherowie i nic złego nie mogę powiedzieć, przed robiłam kilka razy wymaz, bo miałam bakterie, a nie może być żadnych. Dostawałam antybiotyk i potem było ok i po okresie miałam hsg. Rano zostałam przyjęta na oddział, lekarz wytłumaczył mi na czym to badanie polega, chociaż też już wcześniej wiedziałam na czym ono polega. Samo wstrzyknięcie kontrastu mnie strasznie bolało, bo miałam niedrożny jajowód, ale badanie mi go udrożniło. Ja polecam ten szpital na to badanie, oddział jest czysty, a personel zajął się mną bardzo fachowo, uśmierzyli mój ból po badaniu bardzo szybko, a popołudniu wyszłam do domu.
Wiadomo ile ludzi tyle opinii, ja polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HSG w Wejherowie

ja tez miałam hsg dzisiaj w wejherowie!nie mogę powiedzieć nic złego,samo badanie nie należało do najprzyjemniejszych,chociaż nie było też tragedii,ale pielęgniarki bardzo miłe.dbaja o pacjęta czułam sie dobrze otoczona ich opieką,lekarze też ok:)tez naczytałam sie na forach różnych rzeczy ale naprawdę dziewczyny nie było żle:)trzymam za was kciuki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HSG w Wejherowie

Mam też skierowanie na badanie HSG do Wejherowa dziś byłam zapisać się ale muszę mieć wymaz z kanału szyjki macicy gdzie można takie badanie zrobić w trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HSG w Wejherowie

Witam, czy są jakieś swiezsze informacje na temat badania hsg w Wejherowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HSG w Wejherowie

Miałam w 2015 roku wiec niezbyt świeże , ale od razu po tym zaszłam w ciąże :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HSG w Wejherowie

A ile to badanie trwało? I czy było bardzo bolesne ? Bardzo proszę o odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, badanie jest bolesne, i to bardzo. Ale trwa z pięć minut max. Da się przeżyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakiego typu to jest ból? Boję się jak nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie było bardzo bolesne, ale dla mojej przyjaciółki w ogóle, więc chyba nie ma co się nastawiac... Zaszłam w ciążę od razu po tym badaniu, a w kolejną bez żadnego problemu. Dodam, że wg badania nie miałam niedrożnych jajowodów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To super, że zaszlas w ciążę po tym badaniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałam , ze często się tak dzieje po tym badaniu, może kwestia jakiś mikro zrostów , które pod wpływem samego badania ustępują a nawet nie są na nim widoczne ? Trzymam bardzo kciuki , żeby Tobie tez poskutkowało .. napewno warto wykluczyć ten czynnik , a ból badania .. no cóż trwa chwilkę ... i jest niczym przy porodzie.. :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę mnie pocieszylas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oby wszystko było ok :) dziękuję Ci bardzo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze mam jedno pytanie to prawda, że ten ból przy tym badaniu można porównać do boli przy miesiączce tylko trochę silniejsze? Byłam w ciąży pozamacicznej (pierwsza ciąża) badanie mam aby sprawdzić czy była ona spowodowana niedroznoscia. Boję się i badania i wyniku ale trzeba być dobrej myśli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie miałam bolesnych miesiączek , wiec trudno mi porównać .. ból był nagły, mocny i bardzo krótki. Po kilku godzinach (już w domu) bolał mnie brzuch jak przy biegunce, jakieś takie skurcze dostałam ... ale to już było do przeżycia , tylko musiałam leżeć. Generalnie to ja się strasznie bałam tego badania i idąc na nie mdlałam (ciepło , na czczo ) , co tylko opóźniło cały proces , bo się bali mi zrobić po takim omdleniu od razu a potem aparat był zajęty. Postaraj się podejść do tego na kompletnym luzie, bo co kobieta to innaczej to odbiera i może Ciebie wcale nie będzie bolało? Tak czy siak dla tego małego człowieka warto chwilkę pocierpieć... mnie teraz czeka drugi poród , to dopiero wyzwanie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super ! To życzę szczęśliwego rozwiązania! Zgadzam się, że warto to przeboleć . Dziękuję raz jeszcze za odpowiedzi. Serdecznie pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Dostałam skierowanie na drożność jajowodów. Gdzie można wykonać to badanie w najszybszym terminie (Wejherowo-Gdynia)? Zastanawiam się jeszcze nad monitoringiem owulacji. Nie wiem czy kolejność tych badań ma znaczenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Wejherowie są dość szybkie terminy. Jeżeli masz wykonany posiew z kanału szyjki macicy i wynik jest prawidłowy no i jesteś po miesiączce to mysle, ze wyznacza Ci pierwszy możliwy termin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udało się, dostałam pierwszy wolny termin. Jestem już po badaniu. Niestety prawdą jest, że badanie to bardzo boli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.
Gdzie było wykonane badanie w Wejherowie? Z tego co mi wiadomo szpital nie robi. U jakiego lekarza? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: HSG w Wejherowie

gdzie doktor przyjmuje ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (3 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.