Hair Club

Fryzjerzy

Gdynia, Stefana Batorego 4

Malgorzata - opinia (1) Specjalistka obdażona talentem, ktorego nie zmarnowala. Rozwija się,... Malgorzata Małgorzata - opinia (1) Jestem z Panią Marią od 4 lat. Początkowo w Gdańsku potem już w Gdyni. Nigdy... Małgorzata Justyna - opinia (1) Miał być bursztynowy blond a wyszłam w zielonych.... niestety 440 złoty w... Justyna
Fryzura ok ale. (1) Trafiłam chyba na zly dzien w salonie. Atmosfera okropna! Właścicielka z... Sylwia Serdecznie polecam! (1) Jestem klientką HairClub od ponad dwóch lat i serdecznie polecam skorzystanie... Ewa Polecam! (1) Salon godny polecenia. Pani Maria profesjonalnie podeszła do moich oczekiwań... Iwona z abrahama Bezkonkurencyjna! (2) Bardzo gorąco polecam. Ja długo szukałam dobrego fryzjera, aż trafiłam na P.... Justyna Najlepszy salon w Gdyni! (1) Przez wiele lat bałam się fryzjera bo mało kto potrafił ogarnąć moje trudne... Alicja Polecam Panią Klaudię (1) Do Hair Club trafiłam za „moją” Panią Klaudią. Serdecznie polecam Jej usługi.... Ania Polecam!!!! (2) Profesjonalizm, rewelacja, satysfakcja Ada Super salon!!! (1) Genialna, kreatywna, wspaniała. P. Maria jest bezkonkurencyjna Sylwia genialny salon!!! (1) Mąż strzyże się u p. Elwiry - jest wreszcie świetnie obcięty! Pani ta jest... Kasia P.Maria (1) Korzystałam z usług- bardzo polecam p. Marię- również poleconą mi przez... M Cudownie (1) Korzystam z usług p. Marii od kiedy przeniosła się do Gdańska. Jest genialnym... O.