Tenis: Bardzo polecamy! (1) Trafiliśmy tutaj po perturbacjach z innymi klubem tenisowym... Jesteśmy pod... MACIEJ Półkolonie dla dzieci (1) Moje dziecko brało udział w 5dniowych półkoloniach w Sport Parku i muszę... Marzena Fajne miejsce (1) Często przychodze na Badmintona, ceny moze nie są niskie ale uważam ze... Stała klientka
Boiska do badmintona super, ale ceny z kosmosu. (1) Boiska do badmintona są wysokiej jakości, jest profesjonalna wykładzina,... Matti tenis, babinton (2) fajny obiekt, fajne hale, dobry klimat, kadra trenerska na poziomie, dobra... mietek Ocena byłaby pozytywna gdyby nie cena za godzine gry w badmintona 40zł (1) która jest latem nie do zaakceptowania. Raz skorzystałem, kort super ale... Jarek Iwona Korybalska - opinia (1) Moje dzieci uczyły sie tenisa w szkółce. Zajęcia były urozmaicone: tenis z... Iwona Korybalska Lekcje grópowe (3) Średnio, trenerzy się bez przerwy zmieniają i prawie w ogóle nie tłumaczą... Katarzyna lewkowicz super miejsce;) (1) fajne miejsce z klimatem,jakosc kortow bardzo dobra ,sympatyczna... Stala bywalczyni Bardzo fajna hala (1) Polecam. Korzystałem wiele razy i bardzo dobrze się grało. Piotr Lekcje indywidualne zdecydowanie odradzam (1) Bylem w hali i mialem lekcje z trenerem , mial byc staly ale co chwile sie... grzegorz