as - opinia (1) dziekuje pani Ani za pomoc w wynajeciu mieszkania - biuro mega profesjonalne,... as ocena współpracy (1) Duże, duże doświadczenie. Sprzedaż mieszkania odbyła się błyskawicznie -... Dariusz Bardzo dobra obsługa. (1) Jestem bardzo zadowolony z pracy osób pracujących w Agencji. Kupujący... anpi
Bardzo dobre biuro, aktywne, komunikatywne. (1) zaangażowanie, zawsze odbieranie telefonów i smsów. Jestem z Wroclawia i... Marek Profesjonalna obsługa (1) Bardzo profesjonalna Pani, sprzedaż mieszkania została przeprowadzona... Roman Małgorzata (1) Witam, przesyłam serdeczne podziękowania Pani Annie Wolskiej z Biura Hanna,... Małgorzata Leszek (1) Bardzo miłe, rzetelne i osobiste zaangażowanie przy obsłudze klienta, szeroka... Leszek Dastych Polecam Biuro Nieruchomości HANNA (1) Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości HANNA. Skorzystałam z pośrednictwa... Katarzyna Solidna firma (1) W 2016 roku chcialam sprzedac mieszkanie. W biurze Hanna zapowiedziano mi... Anna Pilger BARDZO POLECAM (1) PROFESJONALIZM i WIEDZA Marek