Happy Smile

Stomatolodzy Medycyna estetyczna

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 4D/172

Magda R - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona ze "współpracy". Fachowo, sympatycznie, empatycznie.... Magda R Maria - opinia (1) Kolejny raz korzystam z usług gabinetów Happy Smile, jestem pacjentką dr... Maria M - opinia (1) Szybkie terminy, profesjona obsługa pacjenta, przemiła pani doktor oraz pani... M
JK - opinia (1) Niedoinformowani pracownicy wprowadzający w błąd. JK Miłosława - opinia (1) Super, polecam za profesjonalizm bez bólu :) Miłosława Smerf - opinia (1) Polecam, wszyscy mili, ceny przystępne. Szczególnie miła i wyrozumiała była... Smerf Polecam (1) Miejsce godne polecenia. Bardzo miła obsługa, od samego pana na recepcji po... Ola Polecam (1) Polecam panią doktor Agatę (nazwiska nie zapamiętałam),pełen... Małgorzata Najlepsza klinika (1) Nie mam pojęcia jak nazywa się lekarz,który przyjmował dzisiaj o godzinie... Agnieszka Super klinika (1) Dobra klinika wspniali lekarze Piotr Polecam (1) Po wcześniejszych raczej nie przyjemnych wizytach u dentysty wybrałam się do... Ada Polecam (1) Współpracę z dr Miłosława oceniam wysoko.Jest doświadczonym i rzetelnym... Dominika POLECAM (1) Pani doktor Mirosława Pancerz-Łoś to najlepszy specjalista na świecie. Wizyty... kasia Najlepsza!!!!! (1) Dr miła najlepszy stomatolog, z bardzo dużym doświadczeniem, precyzją i... marta, pacjentka z kilkunatostol Bardzo dobry stomatolog i gabinet (1) Bardzo dobry gabinet i stomatolog - dr Miłosława, miła atmosfera i... Stały paacjent Polecam dr Miłę! (1) Świetny fachowiec, jakość usług na 6+. Jestem bardzo zadowolona! Ja i moja... Zadowolona pacjentka :) Bardzo dobry gabinet.Polecam. (1) Bardzo dobry gabinet. Polecam. Jedyny gabinet do którego ja i moja rodzina... MIchał jak dobrze, że są takie gabinety i dr. Miłosława (1) Profesjonalizm w każdym calu. Miła, uprzejma, uśmiechnięta. Stwarza... Dominika Bardzo dobry stomatolog (1) wspaniała klinika, wspaniała Pani Doktor i asystenka, kompetentnie i miło Pacjentka Jestem pod wrażeniem! (1) Pani Doktor to cudowny, przemiły lekarz, a wizyta w gabinecie to czysta... Piotrek