Hashi Sushi

Sushi Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 4/149

Katharinka - ocena (1) Moja ulubiona restauracja sushi..niestety sushi z wegorzem (rolki) były... Katharinka Robert - opinia (1) Chyba najlepsze sushi w Gdańsku - obojętnie, czy na miejscu, czy na wynos.... Robert Jolanta - opinia (1) Przepyszne jedzonko, najlepsze sushi jakie jadlam, bardzo miła obsługa... Jolanta
Kudłaty - opinia (1) Pyszne sushi. Nie znalazłem jeszcze w Trójmieście lepszego stosunku ceny do... Kudłaty Jawcek - opinia (1) Mistrz!! uwielbiam i doceniam pracę miłej obsługi. Jawcek Bardzo polecam - moje ulubione sushi! (1) Byliśmy niedawno z mężem na uroczystej kolacji - jakość potraw jak zawsze nas... Agnieszka M. Opinia (1) Chcac zamowic sushi na wynos- zapomnijcie. Nie odbieraja telefonow. Mysle... Renata Jedzenie pyszne, ale... (2) Potrawy w menu bardzo urozmaicone. Jedzenie wygląda i smakuje naprawdę bardzo... Mati Polecam (1) Świetna restauracja. Pyszne jedzenie. Pięknie podane. Ostatnie trzy pobyty... Ewa Knajpka w ladnym miejscu ze specyficzna klientela (1) Ladne miejsce, ceny dosc wysokie ale jedzenie smaczne. Za to klientela... Anna Polecam (1) Smaczne i różnorodne. Wysoka jakość. Ceny wysokie , ale warto. Lilubia Bardzo polecam (1) Do Państwa restauracji wybrałem sie pierwszy raz, obawiałem sie jak zareagują... Grzegorz Rewelacja (1) Po raz kolejny odwiedziłem Hashi sushi tym razem w Gdańsku i się nie... tytus mieszane uczucia, raczej ostatnia wizyta (1) Za pierwszym razem wrażanie super, sushi pyszne. Obsługa profesjonalna.... xyz Bardzo polecam (1) Byłam kilkakrotnie za każdym razem spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą,... Ewa Sushi obok którego nie przejdziesz obojętnie (1) Hashi Sushi to wirtuozeria wśród sushi. Świetnie podane, smaczne, jedno z... Maciek Suuper dziękuję (1) Sushi przepszne..najlepsze jakie jadłam w Trójmieście. Szczerze polecam. Anna Smacznie, nie na każdą kieszeń (1) zupa BAJIRU SHIFUDO dobra (pali jak należy!) sushi przepyszne, pięknie podane... Tomek