Hawana Sun

Solaria

Gdynia, Antoniego Abrahama 49

adriana - opinia (1) Mogła by stać w kabinach zwylka woda w spryskiwaczach . adriana Enia - opinia (1) Najlepsze solarium w Gdyni.Zawsze czysto i pachnące. Panie obsługujące-pełen... Enia Jolanta - opinia (1) Nie ma lepszego Solarium w Gdyni. Odkad zmienil sie wlasciciel, nie ma tam... Jolanta
Pełen profesjonalizm (1) Naprawdę gorąco polecam to solarium. Korzystałam już z solarium w wielu... Patka Polecam :) (1) Chciałabym " gorąco" :) polecić solarium we Wrzeszczu na Ul.Grunwaldzkiej.... PATRYCJA Opinia po 2 wizytach (1) Pierwsza wizyta w solarium odbyła się bezproblemowo. Byłam zadowolona z... Nexu Konkurencja (2) Jestem stała bywalczynią w solarium na abrahama.Byłam 5lutego podwieczor... Ksia ...polecam... (1) ...Profesjonalne łóżka ...Profesjonalna obsługa ... Bardzo Bardzo... Bartek klientka - opinia (1) Jestem stała klientka od 4 lat nie zgadzam się z opiniami pani blondynka jest... klientka :( (1) Pani w Blond włosach jest nieprzyjemna proszę o kontrole w tym solarium stała... klientka Nigdy więcej (1) Nie jestem może stałą bywalczynią tego typu obiektów, zaczęłam chodzić... Klientka Wszystko psuje niemiła obsługa (1) Solarium jest czyste, proponuje duży wybór łózek, nie trzeba długo czekać.... Kasia Obsługa fatalna (1) Obsługa dosłownie fatalna, pani w blond włosach bardzo chamska. Odezwała się... Ania Solarium ok ale.. (1) Nie wiem skad oni biorą te Panie z obsługi. Nieuprzejme i nic nie można się... Klientka od 3 lat Prawdziwe opinie (1) Mam wrażenie, że większość opinii piszą zaprzyjaźnione panie i znajomi,... Anna jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził (1) Jestem klientką od około 1,5 roku w solarium zawsze czyściutko, pachnąco... kasia84 bezczelna obsługa (1) Niestety obługa tego przybytku pozostawia wiele do życzenia. Wykorzystałam u... Ewa ania - opinia (1) szczegolne pozdrowienia dla pani o blond wlosach!! bardzo mila dziewczyna!! ania SOLARIUM (1) SUPER SOLARIUM BARDZO MILA I FACHOWA OBSLUGA SZCZEGOLNIE PANI BLONDYNKA... KAROLINA Najlepszej solarium w miescie (1) witam chcialbym kazdemu polecic najlepsze solarium w miescie obsluga jest... steve wonder