... (1) Wszystko oK gdyby nie to ,że pewna z fryzjerek ścięła mi włosy o wiele za... Mooonikaaa poprostu (1) poprostu lubię chodzić do HEAVEN BEAUTY :) Iza M Tylko do p. Gosi! (1) Jeśli komuś zamarzy się fryzura a la Bob to tylko u p. Gosi! Do tego miłe... magnesja
POLECAM. (1) Bardzo miła i sympatyczna obsługa ( kawka, herbatka czy woda). Pani... Aleksandra Super!!! (1) Nie zgadzam sie z opinia poniżej, ponieważ ja w ciagu 2 miesiecy obcinalam 3... Karolina. Kask:( - opinia (2) Niestety po wizycie u fryzjera w Heaven Beauty jestem rozczarowana. Fryzjerzy... Kask:( Super fryzjer! (1) Polecam wszystkim! Obsługa profesjonalna i przesympatyczna. Pani fryzjerka... aga sopocianka - opinia (1) Byłam. Bardzo sympatyczna Pani fryzjerka, z fryzury jestem zadowolona i będę... sopocianka POPROSTU REWELACJA! (1) wlosy mam ,,specjalnej,,troski(suche)zawsze obawiam sie wizyty u fryzjera no... Joanna zdecydowanie polecam! (1) Szukałam, szukałam i w końcu znalazłam świetny salon. Fryzjerka doskonale... Marta POLECAM !!!! (1) Bardzo miły i profesjonalny zespół pracowników!!! Polecam zabiegi... TINA Rewelacja (1) Jestem bardzo zadowolona z uslug (robilam wloski i paznokietki). Przylacze... Asia fell like in heaven (1) podczas mojej pierwszej wizyty w salonie heaven beauty faktycznie poczułem... mr boombastic niebo na ziemi (1) wspaniała ekipa i profesjonalna obsługa! Brawo, polecam... Maria