Hellas Gyradiko

Restauracje

Gdynia, Świętojańska 18

Semka - ocena (1) Pyszne i szybko Semka Werka - ocena (1) Przepyszne jedzenie. Wszystko świeże i bardzo naturalne. Świetna pita i... Werka Aga - opinia (1) Cudownie pyszne miejsce- rewelacyjne jedzenie, przemili właściciele... Aga
Rem - opinia (1) Przemili właściciele. Najlepszy gyros w Trójmieście. Rem Paulina - opinia (1) Najlepsze greckie jedzenie - pycha- ten kto sie zna i był w Grecji doceni to... Paulina Pysznie, grecko i miło (1) Polecam, jeśli masz ochotę na nietypowy obiad czy nawet przekąskę, to tam na... Karolina Smaki Grecji (1) Bylismy dzisiaj z mezem i synem w Hellas po raz pierwszy.Jestem bardzo... Agnieszka Ludwisiak Polecam jedzenie pyszne i autentyczne (1) Według mnie jedyne miejsce w trójmieście które może z czystym sumieniem... Bartek Pyszne jedzenie (1) Jadłem tam dzisiaj pitę gyros i smakowało dokładnie tak jak w Grecji! Gorąco... Olveyn Jak w Grecji (1) Prawdziwy grecki gyros. Gratulacje. JJ Zdrowe szybkie jedzenie (1) Brakowało takiego miejsca - oryginalne smaki greckie / mięso marynowane... Gdynianin