Hestus

Studia tatuaży

Gdynia, gen. Józefa Bema 6

Krzysztof - ocena (1) Sam tatuaż przeszedł moje oczekiwania linie są dokładne, kolory intensywne,... Krzysztof Darek - ocena (1) Chciałbym serdecznie polecić studio Hestus Piercing & Tattoo oraz usługi Pani... Darek Prędki - ocena (1) Flesz zrobiony od ręki bo akurat mi się spodobał, takie podejście lubię! Prędki
Pablo - ocena (1) Z całą pewnością mogę polecić to studio. Super klimat, Pani Ola wykonuje... Pablo Piotrek - ocena (1) Bezpiecznie miejsce do zrobienia tatuażu! Od wejście widać doświadczenia i... Piotrek Marcin - ocena (1) Pani Ola spisała się na medal. Przekłucie praktycznie bezbolesne. Ekstra że... Marcin Adam - ocena (1) Przekłucie brwi szybkie i bezbolesne! Adam Łukasz - ocena (1) Po 3 udanych sesjach, udało się skończyć wymarzone plecy! Wyglądają sztos,... Łukasz Paweł - ocena (1) Tatuaż wyszedł idealny. Mój projekt został dokładnie odwzorowany. Polecam to... Paweł Kuba - ocena (1) Sztos! Dzięki za 3 sesje! Moje plecy wyglądają kosmicznie! Kuba Martyna - ocena (1) Odwiedziłam studio Hestus po raz pierwszy na zalecenie przyjaciela i muszę... Martyna