Hestus

Studia tatuaży

Gdynia, gen. Józefa Bema 6

Kinga - ocena (1) Robiłam tu mały tatuaż na dłoni, wyszedł perfekcyjnie! Dzięki raz jeszcze! Kinga Marzena - ocena (1) Warto poczekać na termin, nie dziwi mnie, że jest do nich taka kolejka! Marzena Kinga - ocena (1) Najlepsi z najlepszych! To już moja kolejna wizyta, zawsze jestem zadowolona! Kinga
Niko - ocena (1) Pełna profeska! Od wejścia do salonu wiedziałem, ze dobrze wybrałem! Super... Niko Maciel Lampka - ocena (1) Miejsce polecił mi kumpel, nie zawiodłem się! Maciel Lampka Basia - ocena (1) Super miejsce, mam od nich i tatuaż i przekucie! Basia Janek - ocena (1) Smok w stylu dotwork wyszedł kozacko! Janek Filip - ocena (1) Miejsce tworzone z pasja do tatuażu! Jak na mnie najlepsi w Trojmiescie! Filip Amanda - ocena (1) Projekt tatuażu skradł moje serce, Amanda Tomek - ocena (1) perfekcyjnie wykonanie tatuażu, dzięki za liczne poprawki w projekcie. Wiem,... Tomek Marek - ocena (1) Gorąco polecam. Fajna atmosferka, Pani Ola dziara super dokładnie Marek Arek - ocena (1) Niesamowity klimat, miła obsługa, Pani Ola widać jest urodzona w tym fachu.... Arek Konto 1 - ocena (1) Studio tatuażu, w którym pracują prawdziwi artyści! Każdy detal jest... Konto 1 Bartosz Staroń - ocena (1) Bardzo polecam to studio tatuażu. Personel jest przyjazny, czystość i higiena... Bartosz Staroń Artur - ocena (1) To już mój 5 tatuaż tutaj, od 2 lat nie działam się nigdzie indziej! Polecam! Artur Sandra - ocena (1) Kozackie miejsce, tworzone przez ludzi z pasją! Sandra Ania - ocena (1) Przeklucie wykonane z należyta starannością, kolczyk szybko się zagoił! Ania Pola - ocena (1) Najlepsze studio tatuażu w Trójmieście! Pola Dyzio - ocena (1) Dziękuje za przepiękny tatuaż Dyzio Asia - ocena (1) Polecam, robiłam tu tatuaż na nodze! Wyszedł kosmicznie dobrze, już mam... Asia