Kazik Gdynia Dąbrowa - ocena (1) Bardzo zadowolony pan i pies z usługi. Wszystko z pełnym poświęceniem. Widać... Kazik Gdynia Dąbrowa Wiktoria - opinia (1) Bardzo miła kontaktowa pani, piesek wygląda bosko Wiktoria Barbara - opinia (1) Wrażenia niezwykłe! Mój mały 16-letni piesek obdarzył Panią właścicielkę... Barbara
Edyta Kapica - opinia (1) Bardzo gorąco polecam, Pani Mirosława ma świetne podejście do psów i... Edyta Kapica Teresa - opinia (1) Suczka zadowolona, właściciele zadowoleni. Polecamy. Teresa Tomasz - opinia (1) Bardzo polecam, obiektywne i fachowe doradztwo, super podejście do mojego... Tomasz Patrycja - opinia (2) Polecam gorąco ten salon. Piesek ślicznie obcięty, pachnący. Pani wkłada całe... Patrycja Adam - opinia (2) Super podejscie do psa - muzyka, rozmowa i pilegnacja na piatke. Moj shitsu... Adam Wojtek - opinia (2) Moj terrier zadowolony i usmiechniety. Pieknie zrobiony. I ten zapach po... Wojtek Lena - opinia (2) Z góry przepraszam za błędy ortograficzne - piszę za pomocą translatora... Lena Małgosia i Fre - opinia (2) Jestem pod ogromnym wrażeniem. Moja sunia jest bardzo płochliwa i nieufna, a... Małgosia i Fre Marzena - opinia (1) Pani Mirosława przesympatyczna z cudownym podejściem do zwierzęcia ,polecamy... Marzena Tomek - opinia (1) Pies zadowolny. My zadowoleni. Pełna profeska :) Z pewnością wrócimy. Gorąco... Tomek