Robert - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z Panem Pawłem. Świetny kontakt zarówno... Robert Waldek - opinia (1) Fachowe doradztwo i pełen profesjonalizm Pani Kasi - polecam wszystkim Waldek Patrycja - opinia (1) Wszystko załatwione pomyślnie z pomocą Pani Kasi Patrycja
Andrzej - opinia (1) Polecam Panią Kasię. Bardzo profesjonalna, i z ogromną wiedzą, a jednocześnie... Andrzej Karolina - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam. Pani Kasia zawsze rzeczowo i fachowo doradzi,... Karolina Mateusz - opinia (1) Gorąco polecam współpracę z Panią Kasia. Profesjonalne podejście, doradztwo i... Mateusz MonRei - opinia (1) Bardzo polecam! Pani Kasia przez cały proces była bardzo zaangażowana! W... MonRei Sebastian - opinia (1) Gorąco polecam usługi Pani Kasi i Pawła Lis, pełen profesjonalizm wzorowa... Sebastian Magdalena - opinia (1) Polecam usługi i pomoc Pani Katarzyny odnośnie starania się o kredyt hipoteczny. Magdalena Tetiana - opinia (1) Z przyjemnością polecam Pani Katarzynę i Pawła Lis w sprawie otrzymania... Tetiana Damian - opinia (1) Wszystkim osobom które starają się o kredyt hipoteczny szczerze polecam... Damian Polecamy (1) Z czystym sumieniem polecamy usługi Państwa Katarzyny i Pawła. Parę lat temu... Marlena i Konrad Polecam (1) Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Pawła. Korzystałem z jego usług... Andrzej Polecam!! (1) Polecam Panią Kasię z całego serca! Bardzo profesjonalna, z ogromną wiedzą, a... Kamila Polecam! (1) Hipoteka Trójmiasto to profesjonalizm i kompetencje. Zarówno p. Kasię jak i... Kasia 29.03 2019 (1) Chcielibyśmy rekomendować usługi Państwa Katarzyny i Pawła wszystkim... Mariusz Joanna kredyt hipoteczny (1) merytoryczna i fachowa pomoc w ogarnięciu kredytu hipotecznego przebrnięcie... Paweł