Hodowla z Wyczechowa

Nie polecam kupna psa z Wyczechowo. Kupiliśmy pieska który miał ważyć 2 kg i być miniaturka yorka. Co się okazala pies jest mieszańcem z yorkiem waży 6 kg. Cena za pieska 2300 zl przestrzegam. Warto dołożyć kilka stówek i kupic z porządnej hodowli.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: Hodowla z Wyczechowa

Proszę o pełna nazwę hodowli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Hodowla z Wyczechowa

Wyczechowo 20 c
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Hodowla z Wyczechowa

Hodowla Suzi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Hodowla z Wyczechowa

To jest adres tej chłopki co rzekomo ma 3 pieski w domu ?
Miałem okazje zobaczyć te psy w typie rasy które są za domem jest ich bardzo dużo
Z tego co zauważyłem są kulejące zaniedbane i nie są odpowiednio socjalizowane.
W końcu ktoś to poruszył i najlepiej zgłosić to do Otoz Animals
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: Hodowla z Wyczechowa

Witam serdecznie jak ktoś coś do mnie ma to zapraszam adres mój macie.
Piesków mogę mieć ile chce nikomu nie muszę się tłumaczyć z ilości.
Weterynarz z okolicy wie ile ich jest każdy piesek jest Zaszczepiony przez weterynarza, odrobaczony i jak trzeba leczony czy piesek ma parę tygodni czy 13lat
Ps ten kulawy jest po zabiegu rzepki wszystko udokumentowane przez weterynarza.
Od kontroli i oceniania so odpowiednie służby i Weterynarz
OTOZ Animals zapraszam.
Pierwszy i ostatni raz odpisuje na takie bzdury !Anonimy!(fałszywych ludzi)
serdecznie pozdrawiam d.m
chlopka z wyczechowa
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Hodowla z Wyczechowa

Tragedia, kupiłam psa od tej pani jakieś kilka miesięcy temu, piesek zachorował, dzwoniąc pani powiedziała ze to nie jej problem i u niej był zdrowy, nie wiem jak można tak traktować zwierzęta, wydałam dużo pieniędzy aby maluch mógł dalej żyć
Nie polecam tej hodowli
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: Hodowla z Wyczechowa

Czytam komentarze i twierdzam że powinien się ktoś w końcu tym zająć, nie można bezkarnie znęcać się nad zwierzętami.
To są właśnie pseudohodowle, patrzą na pieniądz a nie na dobroć psiaka.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: Hodowla z Wyczechowa

Zakupiłam pieska w hodowli Wyczechowo 20 c u pani Danuty M.
1. Szczeniak miał być bez wad tak jak to widniało w ogłoszeniu oszustwo
2. Miał być zdrowy do tej pory zmagamy się z kaszlem kenelowym i biegunką z krwią
3. Miał być z domowej hodowli dosłownie kilku suczek trzymanych w domu tak jak to pani powiedziała. oszustwo DO POTĘGI
4. Nie polecam !! Jest to zwykła pseudohodowla z wygórowanymi cenami nie adekwatnymi do szczeniaka.
Musimy w końcu wspólnie zadziałać
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Hodowla z Wyczechowa

Witam art.560 mowi o prawach konsumenckich. Ktoś powinien założyć sprawę a Pani za wade u pieska zwracałaby wszystkie koszty leczenia i połowę kosztów kupna. Powinna ponieść odpowiedzialność bo dalej będzie sprzedawać takie pieski i oszukiwać ludzi. Nasz na szczęście nie choruje jak narazie a ma 8 miesiecy ale jak na yorka miniaturke to nie stal przy nim waży 6 kg gdzie mial ważyć do max 2.5 kg a zależało nam na wadze. Pisalam ostatnio z ta Pania i mi pisala ze mogłam sobie za 5000 tys kupic psa a jak robilam rezerwacje jego to zaznaczałam wagę i mial być miniatura. Jest o wiele mniejszy od mojego pudla wiec kolo miniaturki nie stal. Moj blad ze nie przeczytałam komentarzy na temat tej pseudohodowli Ale mam nadzieje ze wkoncu poniesie ta odpowiedzialność i przestanie oszukiwać ludzi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: Hodowla z Wyczechowa

Ja bym jak najszybciej szła z tym na Policję to jest przestępstwo jak można tak ludzi oszukiwać niech w końcu się wezmą za ta osobę bo nie chcemy powtórki ze Starej Huty.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

Bo to pseudohodowla, nie należąca do FCI
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16

Inne tematy z forum

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...