Psy bez smyczy mam juz dość! (223) Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia... Hanka Lęk separacyjny psa (3) Czy ktoś z Was ma może namiary na dobrego, naprawdę dobrego behawiorystę,... Psiara Jaki niewielki pies do bloku (3) Jakiego niewielkiego psiaka do bloku polecicie? Jakie rasy się sprawdzą? Lamalia
Pies w oknie (1) Witam, Przedstawię Państwu moją sytuacje związaną z brakiem balkonu w... Patrycja Pseudohodowla (315) Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady... Własciciel123 Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (11) j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja... mama Sucha karma (21) Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,... Mag Hotel dla zwierząt "zadziorek" w Gdyni - co sądzicie ?? (3) Dzień dobry, chciałam się spytać jakie macie Państwo opinie na temat hotelu... BARF gdzie kupic mięso? (41) Hej Karmi ktoś z Was zwierza swego BARFem? Szukam dobrego punktu gdzie... carmelasoprano Zaginął kot ul wysoka (1) W niedziele 9 maja w południe na ul.Wysokiej zaginął biało czarny młody... Joanna J Weterynarz całodobowy Gdańsk z dojazdem ? (3) Czy jest taki? Chodzi o dojazd na Morenę (starsza osoba z kotami, nie ma... Kasia Brawo (1) Cieszę się że to się skończyło, kupiłam od nich chorego psa, chciała go... Marzena uwaga na pseudo hodowle psów z sucha huta, koło Kartuz (3) Uwaga na ogłoszenia na trojmiasta.pl i olx.pl, jako Gdańsk, Gdynia, itp.... Bonifacy Pseudohodowla - nalot policji i OTOZ w Starej Hucie (1) Byc moze sa tu osoby, ktore kupily tam psy - jest szansa na ukaranie... Oo 1% konie (2) Cześć. Zbliża się czas rozliczeń podatkowych.chce przekazać 1% podatku na... Zbychu Jack russell (1) I właśnie mam zawał. Dzis kupiłem tam z żoną psa . Jechaliśmy po samca ale w... Krzysztof nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (177) Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który... ??? rasa pieska (5) Witam serdecznie. Jakoś w marcu pragnę kupić psa. To byłby mój pierwszy pies.... Ola pseudohodowla z ŻUKOWA (11) PRZESTRZEGAM! Nie kupujcie tam psa!Trzymają psy w klatkach, jest brudno...... witek Gdzie kupić tanią i dość dobrą karmę dla kotów? (23) Od nieodpowiedzialnego właściciela odebrałam 3 małe koty. Maluchy są zabawne... mikulinna