amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ (438) Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed... fredzio Pseudohodowla (66) Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady... Własciciel123 Milbemax i inne tabl.dla kota - gdzie kupie najtaniej (2) Hej, gdzie kupujecie tanio srodki na odrobaczanie kota? Chodzi mi o sklep -... Kicka Zaginiony kot (2) Czy ktoś nie szuka kota? Błąka się w okolicach Wyspiańskiego, widać, że... Kasia nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (122) Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który... ??? Przestańcie spuszczać psy że smyczy (2) Niektórzy się zwyczajnie boją np. małe dzieci Jula Ptaszniki (2) Czy znajdę tutaj innego amatora ptaszników i innych strasznych ale... pjetro1 Dobry weterynarz - gdzie w Gdańsku/Trójmieście? (31) Witam Poszukuję dobrego weterynarza na terenie Gdańska/Trójmiasta dla... Natka Brak parkingow dla Kliniki Weterynaryjnej, Kielecka 22 (1) Jestem oburzona brakiem parkingow przed Klinika Weterynaryjna na... Majka Weterynarz na Chełmie (23) Dzień dobry, znacie weterynarza godnego polecenia na naszej dzielnicy?... Sylwia Maltańczyk - szukam hodowli (9) Witam, czy ktoś może polecić mi jakąś hodowlę gdzie mogę kupić maltańczyka ?... Basia Sucha karma (12) Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,... Mag Psiarze sprzątajcie po swoich psiorach (5) Wszędzie kupy, masakra, ciągle psy bez smyczy- w tym kraju psy mają wieksze... BARF gdzie kupic mięso? (33) Hej Karmi ktoś z Was zwierza swego BARFem? Szukam dobrego punktu gdzie... carmelasoprano Psie szaleństwo (2) Witajcie! Pewnie taki watek juz byl nieraz, ale nie moglam sie do podobnego... Poszukiwacze Psich Przygod Przygarniemy psa (2) Przygarniemy psiaka, płeć bez znaczenia. Najważniejsze, nie szczeniak, nie... Monika Kotka z amputowaną łapką i ogonem szuka domu (1) Kotka z amputowaną łapą i ogonem, z problemami kardiologicznymi szuka domu.... kotkaszukadomu.pl akity spacerują (1) Cześć, chciałbym pod tym tematem zapoczątkować rozmowy osób które mają lub... Awa Karin Wspólne spacery (labrador) (1) Witam, szukamy "współspacerowicza" dla naszego labradora (12 miesięcy).... Martyna Ferma lisów (6) Witam Poszukuje osób, które mieszkają w Kazimierzu i mają problem z fermą.... Lech
1 z 23 »