Hotel dla psa (2) Witam, jaki hotel polecacie dla psów - Gdańsk i okolice? O-Kruszyna Kupie yorka lub maltanczyka (11) Kupie jak wyzej za nieduze pieniadze. Nie potrzebuje rodowodu. asienkaj@wp.pl asienkaj Odczulanie na psa (19) Witam wszystkich, od kilku lat borykam się z problemem alergii na koty i psy.... otemtotem
Behawiorysta poszukiwany (13) Poszukuję dobrego behawiorysty do psa z problemami emocjonalnymi. Najlepiej z... Dorota Hotel / opieka dla kota (2) Jestem zmuszona wyjechać na ok. 8 dni. Nie mam z kim zostawić kota. Czy jest... Ida BARF gdzie kupic mięso? (43) Hej Karmi ktoś z Was zwierza swego BARFem? Szukam dobrego punktu gdzie... carmelasoprano Weterynarz nefrolog - gdzie? (3) Czy ktoś zna i może polecić w Trójmieście weterynarza, który specjalizuje się... Ola Dobry behawiorysta - Trójmiasto (9) Witam poszukuję dobrego behawiorysty . Mam 2-3 letniego psa ze schroniska... Natka_1 Moda na konkretne rasy psów.. (6) Tak się czasem zastanawiam..czy się to komuś podoba czy nie ( mi się bardzo... Wiktor Kaganiec dla psa (2) Cześć, jestem zainteresowana zakupem kagańca dla psa. Chcę jednak by był jak... nadusia Kilka pytań o psy - yorki :) (56) Dziewczyny może tu znajdę miłosniczki tej rasy. Przymierzam się do zakupu... Kasia31 Pseudohodowla (326) Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady... Własciciel123 Sucha karma (25) Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,... Mag Odpowiedzialność za zwierzęta kodeks cywilny (1) Witam. Kilka dni temu mojemu koledze uciekł pies, którego zostawiłam u niego... wiwo12 Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (15) j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja... mama Oddam pieska w typie maltańczyka (1) Z ciężkim bólem serca jesteśmy zmuszeni oddać naszego pieska Pikusia,... Marzena Zaginął York (1) Dnia 29.09.21r zginol roczny York na ul. Partyzantów Kaszubskich. Każdego... Sławek Pseudohodowla - nalot policji i OTOZ w Starej Hucie (3) Byc moze sa tu osoby, ktore kupily tam psy - jest szansa na ukaranie... Oo całkowicie zielona w tematach zakupu psa (22) Witam forumowiczów:) zamierzamy z córką zakupić niewielkiego pieska... Joanna Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet (29) Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na... xxxx