Pseudohodowla (324) Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady... Własciciel123 Pseudohodowla - nalot policji i OTOZ w Starej Hucie (3) Byc moze sa tu osoby, ktore kupily tam psy - jest szansa na ukaranie... Oo całkowicie zielona w tematach zakupu psa (22) Witam forumowiczów:) zamierzamy z córką zakupić niewielkiego pieska... Joanna
Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet (29) Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na... xxxx Kupie yorka lub maltanczyka (10) Kupie jak wyzej za nieduze pieniadze. Nie potrzebuje rodowodu. asienkaj@wp.pl asienkaj Zagubiony jasny labrador, starszy (1) Wrzeszcz Dolny. Zgubił się labrador, widać, że starszy. Brak obroży. Z... Lena Sucha karma (23) Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,... Mag Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (12) j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja... mama nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (180) Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który... ??? Wystawa kotów (2) Czy ktoś czy 10-11 odbędzie się wystawa kotów w Gdańsku? Nie jest odwołana a... As Psy bez smyczy mam juz dość! (227) Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia... Hanka Weterynarz całodobowy Gdańsk z dojazdem ? (4) Czy jest taki? Chodzi o dojazd na Morenę (starsza osoba z kotami, nie ma... Kasia Chory pies (3) Poszukuje weterynarza, który spojrzy holistycznie na stan zdrowia mojej... A Hodowla psi raj kartuzy/stowarzyszenie OSPiK (1) Dzien dobry, czy slyszal ktoś z Państwa o takiej hodowli?? Lęk separacyjny psa (3) Czy ktoś z Was ma może namiary na dobrego, naprawdę dobrego behawiorystę,... Psiara Jaki niewielki pies do bloku (3) Jakiego niewielkiego psiaka do bloku polecicie? Jakie rasy się sprawdzą? Lamalia Pies w oknie (1) Witam, Przedstawię Państwu moją sytuacje związaną z brakiem balkonu w... Patrycja Hotel dla zwierząt "zadziorek" w Gdyni - co sądzicie ?? (3) Dzień dobry, chciałam się spytać jakie macie Państwo opinie na temat hotelu... BARF gdzie kupic mięso? (41) Hej Karmi ktoś z Was zwierza swego BARFem? Szukam dobrego punktu gdzie... carmelasoprano Zaginął kot ul wysoka (1) W niedziele 9 maja w południe na ul.Wysokiej zaginął biało czarny młody... Joanna J