Metryka (2) Witam, czy po zakupie pieska z tej hodowli, zgodnie z umowa przekazania... Natalia Pseudohodowla (260) Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady... Własciciel123 nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (170) Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który... ???
Hodowla Wojciechowe Wzgórze (3) Czy ktoś kupowal pieska shih tzu z tej hodowli?? Anna Maltańczyk (2) Witam, czy jest ktoś, kto kupił pieska z hodowli w Starej Hucie? Mia Piesek z nadwagą (7) Dzień dobry, Mam pieska ze schroniska (podobny do jamnika) który ma 5 lat,... Borysek rasa pieska (1) Witam serdecznie. Jakoś w marcu pragnę kupić psa. To byłby mój pierwszy pies.... Ola Przestrzegam kliniki Trójmiasto (1) Przestrzegam przed korzystaniem z usług klinik w Gdańsku. Niedawo zachorował... Ania szkolenie psa (2) Witam , gdzie w Gdyni lub okolicy jest dobra szkoła dla piesków? Co polecacie? Slawek Hodowla w Lesznie produkuje Grzywacze Chinskie z wadami układowymi! (1) Miałam dwa psy kupione w tej hodowli nasza grzywka była jedną z suczek... Poszkodowana Alergia u psa West Highland White Terrier: (28) Moi dzrodzy , mam ogromna prosbe. Szukam juz od 4 lat lekarza weterynarza,... Maria Cockapoo - ogłoszenie z trójmiasto.pl (3) Witam, Zastanawiam się nad kupnem psiaka z ogłoszenia poniżej:... Mateusz Dobry weterynarz - gdzie w Gdańsku/Trójmieście? (58) Witam Poszukuję dobrego weterynarza na terenie Gdańska/Trójmiasta dla... Natka pies zagryzł cavaliera (2) W niedzielę o godz. 13:00 w lesie obok osiedli Bernadowskich w okolicy Stajni... user_138019238675 Kąpiel w morzu,a ścieki z warszawki. (3) Czy można teraz pójść z psem na plażę i pozwolić mu się kąpać w morzu? Qwerty Hodowla Hawańczyków D.F.FCI w Gdańsku (1) Witajcie. jestem zainteresowana kupnem psinki z tej hodowli. Jest o co się... Meg Zakup pieska 12.09.2020 (3) Właściciel hodowli uczciwie zwrócił mi pieniądze. Piesek miał krwawienie z... Daniel Mikosz uwaga na pseudo hodowle psów z sucha huta, koło Kartuz (2) Uwaga na ogłoszenia na trojmiasta.pl i olx.pl, jako Gdańsk, Gdynia, itp.... Bonifacy uwaga na psudo-godowle (6) Czciałam przestrzec przed kupowaniem maltanczyków od ; Maltańczyki -... poszkodowana O co właściwie chodzi (1) Słuchajcie ,,co to jest ten ubój rytualny. O co właściwie chodź,,..? Mia