Pseudohodowla (69) Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady... Własciciel123 BARF gdzie kupic mięso? (36) Hej Karmi ktoś z Was zwierza swego BARFem? Szukam dobrego punktu gdzie... carmelasoprano sklep zoologiczny (2) Witam czy na karwinach w Gdyni jest porządny sklep zoologiczny? Gdzie doradza... nowy mieszkaniec
Salon dla psów (3) Witam. Chciałabym zapytać czy ktoś zna może salon dla psów w Gdańsku do... Ania Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet (15) Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na... xxxx Dobry weterynarz - gdzie w Gdańsku/Trójmieście? (41) Witam Poszukuję dobrego weterynarza na terenie Gdańska/Trójmiasta dla... Natka Weterynarz na Chełmie (29) Dzień dobry, znacie weterynarza godnego polecenia na naszej dzielnicy?... Sylwia nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (134) Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który... ??? Ptaszniki (3) Czy znajdę tutaj innego amatora ptaszników i innych strasznych ale... pjetro1 Psiarze sprzątajcie po swoich psiorach (14) Wszędzie kupy, masakra, ciągle psy bez smyczy- w tym kraju psy mają wieksze... Agresywne psy (4) Mam pięć psów. Wszystko zaczęło się kiedy przygarnęłam malutką cockerkę która... Sucha karma (13) Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,... Mag amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ (439) Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed... fredzio spacery z psami (2) cześć zbieram ekipę na spacery z psami.trojmiejski park kraj obrazowy , plaze... dorota Maltańczyk - szukam hodowli (12) Witam, czy ktoś może polecić mi jakąś hodowlę gdzie mogę kupić maltańczyka ?... Basia Sterylizacja kotki Gdynia (1) Jakiego weterynarza polecacie i jak to u niego przedstawia się cenowo? Kociara Poszukiwany właściciel (1) Poszukiwany właściciel dwóch psów! Dnia 01.02.2019 na terenie Lniska 14A... Bartosz Szufel Czyje to psy? (2) Od jakiegoś czasu widzę trzy psy biegające luzem w okolicach lasu w Kielnie.... Majka Milbemax i inne tabl.dla kota - gdzie kupie najtaniej (2) Hej, gdzie kupujecie tanio srodki na odrobaczanie kota? Chodzi mi o sklep -... Kicka Zaginiony kot (2) Czy ktoś nie szuka kota? Błąka się w okolicach Wyspiańskiego, widać, że... Kasia
1 z 23 »