Gdzie kupić tanią i dość dobrą karmę dla kotów? (35) Od nieodpowiedzialnego właściciela odebrałam 3 małe koty. Maluchy są zabawne... mikulinna Kilka pytań o psy - yorki :) (61) Dziewczyny może tu znajdę miłosniczki tej rasy. Przymierzam się do zakupu... Kasia31 nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (188) Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który... ???
Sucha karma (47) Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,... Mag Witaminy dla kota - gdzie i za ile? (12) szukam witamin dla mojego kota któremu potwornie zaczela wychodzić... kociara CZego uzywacie na kleszcze u psiakow?? (41) Strasznie duzo teraz kleszczy mój psiak mial juz dwa jednego kolo oka a... kisia art (1) Czy słyszeliście może coś odnośnie hodowli ASTRO z Gdańsk, Chełm z dzielnicą... anonim pse (1) Czy słyszeliście może coś odnośnie hodowli ASTRO z Gdańsk Brzeźno anonim Hodowla buldogów francuskich (2) Witam, chciałam zapytać o opinię na temat hodowli psów - buldogów francuskich... Alicja Hodowla z Wyczechowa (12) Nie polecam kupna psa z Wyczechowo. Kupiliśmy pieska który miał ważyć 2 kg i... ALA Pis z hodowli (1) Przetoczyło się tutaj kilka wątków na temat psów z hodowli. Pies z rodowodem... świadombądź kości wołowe - gdzie kupić? (12) Gdzie można kupić surowe kości wołowe dla psa w Trójmieście? Chodzi mi po... blacky Plaga much w domu (23) Tez macie u siebie pelno much? U nas na Pszennej mnóstwo ich. Przykleilismy 4... Remes Wyczechowo 20c (2) Uwaga zmiana nazwy hodowli z Wyczechowa z Suzi na Sara oby nikt się znowu nie... Hodowca (1) Witam serdecznie jak ktoś coś do mnie ma to zapraszam adres mój macie.... Suzi Hodowca (1) Witam wszystkich. Jak ktoś coś do mnie ma to zapraszam adres mój macie.... Suzi Akcesoria dla psów (2) Czy możecie polecić jakąś fajną stronę z akcesoriami dla zwierzaków? Ja... kpajda10 Psy bez smyczy mam juz dość! (232) Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia... Hanka Pies w SKM lub tramwaju (27) Witam, Mam prośbę napiszcie proszę.... jak poruszacie się z pieskiem po... Mechico City Kaganiec dla psa (4) Cześć, jestem zainteresowana zakupem kagańca dla psa. Chcę jednak by był jak... nadusia