Pseudohodowla (168) Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady... Własciciel123 Sprzedam szelki dla psa Truelove, czarne, odblaskowe, rozmiar XS (2) Witam :) Sprzedam szelki dla psa firmy Truelove w rozmiarze XS (obwód klatki... Beata_S
Sucha karma (19) Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,... Mag
Maltańczyk (1) Witam, czy jest ktoś, kto kupił pieska z hodowli w Starej Hucie? Mia Dobry weterynarz - gdzie w Gdańsku/Trójmieście? (56) Witam Poszukuję dobrego weterynarza na terenie Gdańska/Trójmiasta dla... Natka Ktorego weterynarza omijac z daleka ??? (1) Czesc ! Wrzucajcie tutaj info- ktorego weterynarza omijac szerokim lukiem- bo... Beata Weterynarz (3) Do jakiego weterynarza z kotem? Monika Lokalizator dla pieska z temperamentem (2) Czy ktoś z was przerabiał może temat lokalizatorów dla piesków? Mam takiego,... nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (150) Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który... ??? jeżeli jesteście miłośnikami jack russell terrierów to zapraszam tutaj! (1) UWAGA! Zapraszam do obserwowania mojego psa rasy Jack Russell Terrier... nicil weterynarz Gdańsk-proszę o polecenie (16) Witam forumowiczów, od niedzieli jestem posiadaczką szczeniaczka. Poczytałam... Laura szukam do wspolnego spaceru drugiego psiaka (1) od niedawna mam psa ze schroniska bardzo zastraszonego.Jedynie drugi pies... majka pseudohodowla z ŻUKOWA (8) PRZESTRZEGAM! Nie kupujcie tam psa!Trzymają psy w klatkach, jest brudno...... witek Pierwszy serwis opieki nad zwierzętami w Trójmieście | ALVIS (1) Pomagamy mieszkańcom Trójmiasta zrealizować odwieczne marzenie o czworonożnym... ALVIS Wspólny spacer - Gdynia Karwiny (2) Dzień dobry, Szukam psiego przyjaciela do wspólnych spacerów i zabaw dla... Autorka Alergia u psa West Highland White Terrier: (25) Moi dzrodzy , mam ogromna prosbe. Szukam juz od 4 lat lekarza weterynarza,... Maria Zaginął kot (2) Uwaga, ludzie zaginęła dzisiaj w nocy kotka rasy Syberyjskiej. Ma na imię... Martyna Stankiewicz, 690-468-405 Oszustwo (5) Oszustwo, pies mieszany ! Kupiłem pieska, miał być mały chihuahua a jest 6... Nieznany Ginące koty (31) Mieszkam na Niedźwiedniku.W październiku zginęła mi kotka. W zeszły piątek... Dorota Pomoc dla Lwa (1) witam was kochani!!! Przepraszam że tak dramatycznie zaczynam swój pierwszy... Kitku