PZK a PFK - czym się różni??? (5) Chciałam zapytać jaka jest różnica pomiędzy Polskim Związkiem Kynologicznym... kika-6 Maltańczyk - szukam hodowli (14) Witam, czy ktoś może polecić mi jakąś hodowlę gdzie mogę kupić maltańczyka ?... Basia Sklep zoologiczny - akwarystyka - dobry i niedrogi? (7) Chcę skompletować cały zestaw akwarium + wyposażenie + rośliny + ryby. Gdzie... futuremum
BARF gdzie kupic mięso? (47) Hej Karmi ktoś z Was zwierza swego BARFem? Szukam dobrego punktu gdzie... carmelasoprano 3 koty + pies (1) Witam, Mam mega problem. Za pół roku muszę się przerowadzić z domu z ogrodem... Klaudia Pseudo hodowla (2) Przestrzegam przed pseudo hodowlą z mastifami tybetańskimi w miejscowości... Moja świnka morska umarła. Martwię się o drugą. (2) Macie jakieś rady? Czy ktoś mnie zrozumie, wesprze? Jestem tym przytłoczona,... kawiarka Hodowla węży - gdzie w Trójmieście? (11) Jest coś takiego w 3-mieście lub okolicach? (do 2h samochodem) Rufix Darmowa kastracja (1) Gdzie w Gdańsku jest darmowa kastracja? Kocur Moda na konkretne rasy psów.. (7) Tak się czasem zastanawiam..czy się to komuś podoba czy nie ( mi się bardzo... Wiktor Weterynarz całodobowy Gdańsk z dojazdem ? (6) Czy jest taki? Chodzi o dojazd na Morenę (starsza osoba z kotami, nie ma... Kasia Pseudohodowla - nalot policji i OTOZ w Starej Hucie (4) Byc moze sa tu osoby, ktore kupily tam psy - jest szansa na ukaranie... Oo Pseudohodowla (1) Umawia się a codziennie zmienia termin i godzinę od razu wyczułam że coś jest... Wątek dla miłośników zwierząt:)) (322) Ostatnio kilka wątków skończyło się tematyką zwierzęcą;) Więc dla miłośników... Tinker Bell Hotel dla psa (2) Witam, jaki hotel polecacie dla psów - Gdańsk i okolice? O-Kruszyna Kupie yorka lub maltanczyka (11) Kupie jak wyzej za nieduze pieniadze. Nie potrzebuje rodowodu. asienkaj@wp.pl asienkaj Odczulanie na psa (19) Witam wszystkich, od kilku lat borykam się z problemem alergii na koty i psy.... otemtotem Behawiorysta poszukiwany (13) Poszukuję dobrego behawiorysty do psa z problemami emocjonalnymi. Najlepiej z... Dorota Hotel / opieka dla kota (2) Jestem zmuszona wyjechać na ok. 8 dni. Nie mam z kim zostawić kota. Czy jest... Ida Weterynarz nefrolog - gdzie? (3) Czy ktoś zna i może polecić w Trójmieście weterynarza, który specjalizuje się... Ola