Sklep zoologiczny - akwarystyka - dobry i niedrogi?

Chcę skompletować cały zestaw akwarium + wyposażenie + rośliny + ryby. Gdzie jest dobry sklep z dużym działem akwarystyki i ze sprzedawcami, którzy mają wiedzę, a jednocześnie ceny są przystępne?
Najchętniej stacjonarny z Trójmiasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep zoologiczny - akwarystyka - dobry i niedrogi?

Witaj.

Polecam sklep zoologiczny na Zabiance, sklep jest od ok roku ale prowadzący ma dużą wiedzę z akwarystyki, dużo ludzi go chwali ze załatwi każda rybę i maja tam dobre ceny. Sam kupowałem u nich ryby neony, Danio, mieczyki, gupiki, skalary itp. I ryby mają się dobrze są zdrowe. Sklep się nazywa rybka2
O ile dobrze pamiętam to maja stronę rybka2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep zoologiczny - akwarystyka - dobry i niedrogi?

Polecam Okaz, bardzo znany w trójmiescie -tylko teraz przeniesiony na trakt sw Wojciecha i zmienił nazwę na zoo okaz chyba. Warto, maja duży wybór o doradza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep zoologiczny - akwarystyka - dobry i niedrogi?

Łapka na Jagielońskiej.
Mają tanio ale najważniejsze, zdrowe rybki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep zoologiczny - akwarystyka - dobry i niedrogi?

Witam.
Z czystym sumieniem polecam sklep na zabiance rybka2.pl.
Zamawiałem ostatnio u nich duże akwarium w komplecie 300 l i mają najniższe ceny, żaden okaz ani inny mały sklep nie ma tak niskich cen. Dodam też że kupowałem całą obsadę ryb roślin krewetek, wszystko żyje i ma się bardzo dobrze, dodatkowo ż racji iż brałem duża ilość dostałem dobry rabat mimo że nie prosiłem.
Bardzo pomocny sprzedający, widać po jego wiedzy że jest Hodowca a nie zwykłym handlarze jak większość.
Jeszcze raz polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć znam sklep zoologiczny ale niestety z Kościerzyny. Stacjonarny sklep jest super, z miłą obsługą i z bogatym asortymentem karmy suchej i mokrej dla psów i kotów. Niestety to Ci pewnie nie pomoże ale z tego co wiem to mają również sklep internetowy gigakarma.pl. Nie kupowałem jeszcze ale słyszałem, że również profesjonalny jak stacjonarny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie polecam sklep Akwarystyczny24 https://www.akwarystyczny24.pl/. Bardzo dobrze wyposażony, można trafić na zniżkę, dostawa szybka i sprawna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...