Odpowiedzialność za zwierzęta kodeks cywilny (1) Witam. Kilka dni temu mojemu koledze uciekł pies, którego zostawiłam u niego... wiwo12 Oddam pieska w typie maltańczyka (1) Z ciężkim bólem serca jesteśmy zmuszeni oddać naszego pieska Pikusia,... Marzena Zaginął York (1) Dnia 29.09.21r zginol roczny York na ul. Partyzantów Kaszubskich. Każdego... Sławek
całkowicie zielona w tematach zakupu psa (22) Witam forumowiczów:) zamierzamy z córką zakupić niewielkiego pieska... Joanna Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet (29) Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na... xxxx Zagubiony jasny labrador, starszy (1) Wrzeszcz Dolny. Zgubił się labrador, widać, że starszy. Brak obroży. Z... Lena Wystawa kotów (2) Czy ktoś czy 10-11 odbędzie się wystawa kotów w Gdańsku? Nie jest odwołana a... As Chory pies (3) Poszukuje weterynarza, który spojrzy holistycznie na stan zdrowia mojej... A Hodowla psi raj kartuzy/stowarzyszenie OSPiK (1) Dzien dobry, czy slyszal ktoś z Państwa o takiej hodowli?? Lęk separacyjny psa (3) Czy ktoś z Was ma może namiary na dobrego, naprawdę dobrego behawiorystę,... Psiara Jaki niewielki pies do bloku (3) Jakiego niewielkiego psiaka do bloku polecicie? Jakie rasy się sprawdzą? Lamalia Pies w oknie (1) Witam, Przedstawię Państwu moją sytuacje związaną z brakiem balkonu w... Patrycja Hotel dla zwierząt "zadziorek" w Gdyni - co sądzicie ?? (3) Dzień dobry, chciałam się spytać jakie macie Państwo opinie na temat hotelu... Zaginął kot ul wysoka (1) W niedziele 9 maja w południe na ul.Wysokiej zaginął biało czarny młody... Joanna J Brawo (1) Cieszę się że to się skończyło, kupiłam od nich chorego psa, chciała go... Marzena uwaga na pseudo hodowle psów z sucha huta, koło Kartuz (3) Uwaga na ogłoszenia na trojmiasta.pl i olx.pl, jako Gdańsk, Gdynia, itp.... Bonifacy 1% konie (2) Cześć. Zbliża się czas rozliczeń podatkowych.chce przekazać 1% podatku na... Zbychu Jack russell (1) I właśnie mam zawał. Dzis kupiłem tam z żoną psa . Jechaliśmy po samca ale w... Krzysztof rasa pieska (5) Witam serdecznie. Jakoś w marcu pragnę kupić psa. To byłby mój pierwszy pies.... Ola DZIKI na Pogórzu Górnym !!!!! (33) Uwaga na dziki !!!! Spacerują sobie wieczorami całą "rodzinką" po... antydzik