Uczciwy zakup pupila (2) Analizując zaistniałą sytuację zakupu chorego pieska doszedłem do wniisku, że... Daniel Mikosz Opinie hodowli (1) Witam czy zna ktoś Hodowlę acapulco z Wejherowo i mógłby dać więcej... Hanna Hodowla Shih Tzu (1) Hej, Szukam hodowli piesków rasy Shih Tzu. Czy możecie mi polecić sprawdzone... Piotr
Sterylizacja Kotki (2) Hej! Szukam sprawdzonego miejsca do wysterylizowania 9miesięcznej kotki.... Anna amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ (447) Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed... fredzio Koniki do uratowania (1) Są dwa koniki do uratowania Łysek i Sagenek, jakby jacyś dobrzy ludzie mogli... Malwina Pieski z osowej (1) Zamieszczam opinie o hodowli w osowej gdzie zakupiłam po raz 3 szczeniaka tym... Ewafras34 Hodowla (1) Niedawno zakupiłam z hodowli psiaka czystej rasy Z pieskiem jest wszystko w... Nadia Zamieszczam opinie o hodowli osowej (1) Zakupiłam po raz 3 szczeniaka tym razem dla mojej rodziny. Z największą... Ewa Fras Mastektomia (1) Prośba o wsparcie i udostępnienie dla psiej emerytki :( zrzutka.pl/fpbfx4... MMMMM Nowy właściciel (1) Chcę kupić pieska z hodowli czardar-czy ktoś może zna tą hodowlę? GG Piesełek prosi o pomoc (2) Prośba o wsparcie i udostępnienie dla psiej emerytki :( zrzutka.pl/fpbfx4... MMMMM Ktorego weterynarza omijac z daleka ??? (3) Czesc ! Wrzucajcie tutaj info- ktorego weterynarza omijac szerokim lukiem- bo... Beata odbiór szczeniaka hodowla Tobi (1) odbieram w tym tygodniu szczeniaka Goldena, główny odibór był już w weekend,... Anika Weterynarz (3) Do jakiego weterynarza z kotem? Monika Lokalizator dla pieska z temperamentem (2) Czy ktoś z was przerabiał może temat lokalizatorów dla piesków? Mam takiego,... jeżeli jesteście miłośnikami jack russell terrierów to zapraszam tutaj! (1) UWAGA! Zapraszam do obserwowania mojego psa rasy Jack Russell Terrier... nicil weterynarz Gdańsk-proszę o polecenie (16) Witam forumowiczów, od niedzieli jestem posiadaczką szczeniaczka. Poczytałam... Laura szukam do wspolnego spaceru drugiego psiaka (1) od niedawna mam psa ze schroniska bardzo zastraszonego.Jedynie drugi pies... majka Pierwszy serwis opieki nad zwierzętami w Trójmieście | ALVIS (1) Pomagamy mieszkańcom Trójmiasta zrealizować odwieczne marzenie o czworonożnym... ALVIS