Park Chirona i agresywne psy (2) Wczoraj rano ponownie pies bez smyczy zaatakował innego psa (mniejszego) na... MWK Kalinowy Hotel dla Psów (1) Jestem domem tymczasowym jednej z Fundacji, więc mam duże doświadczenie z... Kasia schroniska dla psów /moze być promyk/ (2) dajcie tym biednym zwierzakom chociaz troche słomy zeby sie ogrzały i nie... Maria
Dobry behawiorysta - Trójmiasto (10) Witam poszukuję dobrego behawiorysty . Mam 2-3 letniego psa ze schroniska... Natka_1 Pis z hodowli (3) Przetoczyło się tutaj kilka wątków na temat psów z hodowli. Pies z rodowodem... świadombądź Czy jest tu ktoś, kto dbał o starą i niedomagającą świnkę morską? (3) Moja świnka rok temu straciła brata (umarł ze starości, rano wcinał natkę... Ola Sprzedam szelki dla psa Truelove, czarne, odblaskowe, rozmiar XS (3) Witam :) Sprzedam szelki dla psa firmy Truelove w rozmiarze XS (obwód klatki... Beata_S pseudohodowla z ŻUKOWA (14) PRZESTRZEGAM! Nie kupujcie tam psa!Trzymają psy w klatkach, jest brudno...... witek Wyczechowo 20c (3) Uwaga zmiana nazwy hodowli z Wyczechowa z Suzi na Sara oby nikt się znowu nie... Sąsiedzi hodowli psów (1) Czy są tu na forum ludzie, którzy mają w sąsiedztwie uciążliwe, śmierdzące i... Prośba o wypełnienie ankiety dot. zwierząt (1) Wszystkie chętne osoby poproszę o wypełnienie krótkiej ankiety :) Z góry... mm hodowla Wojciechowe Wzgórze Gdańsk Św. Wojciech (1) Witam czytam komentarze z przed roku lub 6 lat. Czy wiecie co teraz z tą... czarna pse (1) Czy słyszeliście może coś odnośnie hodowli ASTRO z Gdańsk Brzeźno anonim Hodowla z Wyczechowa (12) Nie polecam kupna psa z Wyczechowo. Kupiliśmy pieska który miał ważyć 2 kg i... ALA kości wołowe - gdzie kupić? (12) Gdzie można kupić surowe kości wołowe dla psa w Trójmieście? Chodzi mi po... blacky Hodowca (1) Witam serdecznie jak ktoś coś do mnie ma to zapraszam adres mój macie.... Suzi Hodowca (1) Witam wszystkich. Jak ktoś coś do mnie ma to zapraszam adres mój macie.... Suzi Pies w SKM lub tramwaju (27) Witam, Mam prośbę napiszcie proszę.... jak poruszacie się z pieskiem po... Mechico City Potrzebna rada akwarysty (13) Witam, Od dłuższego czasu zamierzam nabyć "pierwsze akwarium".... Forry Zostawianie zwierząt w domu bez opieki (17) Co sądzicie o pozostawianiu zwierzat bez opieki? potrzebne nam sa wasze... Klaudia