Holiday Parking Gdańsk

Parkingi

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 199

Zenon Marchewka - ocena (1) Parking duży, obsługa ok - zostałem z żoną sprawnie odwiezieny na lotnisko,... Zenon Marchewka Adam - opinia (1) Zdecydowanie nie polecam. Aktualnie parking wygląda na nieczynny od dłuższego... Adam Gorąco polecam (1) Gorąco polecam parking Holiday. Oprócz rzeczy oczywistych jak bliskość... Andrzej
polecam (1) Korzystałam kilkakrotnie - zawsze obsługa bez zarzutu. Nigdy nie zdarzyło... Marzena Ewa Nie polecam (1) Nie polecam straszna obsługa chamska a pani wymalowana jak lala brak kultury Marzena Bardzo dobry parking (1) Polecam każdemu szybko i sprawnie. Miła obsługa Darek NIE POLECAM (1) Więcej nie wrócę Obsługa - brak słów Klient Polecam (1) Dla mnie jak najbardziej OK! W przyszłości będę korzystal Zaparkowanie auta... Mezczyzna Nie polecam z uwagi na chamską obsługę (2) Niestety w kryteriach oceny nie ma kategorii "obsługa", bo tu należy się... Były klient Polecam (1) Wszystko w porządku. Miła obsługa. Polecam Gosia D. Kier Rajdowy (1) Polecam fachowa i profesjonalna robotka zastawiam 2 autka czasem wiadomo maja... Kier Rajdowy SUPER!!! (1) Jestesmy stalymi klientami tego parkingu i nigdy nie mielismy zadnych... Krystian Godny polecenia (1) Miła obsługa, fajna lokalizacja blisko głównej ulicy. Posiadają dwa dobrze... Oliwier Parking godny polecenia (1) Skorzystałam z parkingu Holiday i jestem bardzo zadowolona, przystępne ceny,... Klientka