Henryka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z załatwionego zlecenia sprzedaży mieszkania w... Henryka Barbara Oral - opinia (1) Profesjonalna, z dużym doświadczeniem i znajomością rynku. Bardzo skuteczna/... Barbara Oral Anna - opinia (1) Polecam ze względu na profesjonalną i kompleksową, a przy tym miłą obsługę... Anna
Monika - opinia (2) Gorąco polecam biuro nieruchomości Honesta w szczególności Panią Monikę za... Monika Łucja - opinia (2) Jestem bardzo zadowolona z usług p. Moniki. Przez cały proces sprzedaży... Łucja Profesjonalizm (2) Skorzystałam z pomocy biura Honesta przy szukaniu mieszkania. Jestem bardzo... Agata Kowalska Martyna - opinia (2) Kontakt z biurem nieruchomości oceniam bardzo dobrze. Pani Monika, która... Martyna Sylwia - opinia (2) Super szybko przeprowadzona sprzedaż mieszkania. Pełen profesjonalizm oraz... Sylwia Zadowolona klientka - opinia (2) Sprawna i rzeczowa obsługa klienta. Dobry kontakt z p. Monika. Transakcja... Zadowolona klientka Małgorzata - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem. Współpraca z Panią Moniką przebiegała idealnie... Małgorzata Najlepszy Pośrednik! (2) Bardzo polecam każdemu kto podejmując tak ważną decyzję potrzebuje fachowej... Małgorzata mega plus!! (2) Pani Monika profesjonalistka, otwarta na klienta chetna do pomocy, bardzo... Justyna