Hotel Orle Sobieszewo

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Mam juz zarezerwowana sale w tym obiekcie na przyszly roki i mam pytanie do osób któe juz tam robily wesele.Jakies dodatkowy informacje chetni bym uzyskala:)jakie jedzonko?czy bylo milo?jak z liczba gosci ja mam okolo 110 i nie wiem czy nie bedzie za ciasno.bede wdzieczna za wszytki info najlepiej na maial czarnula25@wp.pl,dzieki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hotel Orle Sobieszewo

ja tam bylam jako gosc polecam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hotel Orle Sobieszewo

ja tam miałam i szczegóły opisałam na meila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hotel Orle Sobieszewo

Jedzenie smaczne, panie kelnerki sie uwijaja i sypatyczne sa. dobrze wybrałas:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hotel Orle Sobieszewo

ciekawa jestem jak cenowo wygląda to w tej sali? Jestem z co prawda z Otwocka (mazowieckie) ale mój wybranek z Gdańska i zastanawiamy się nad weselem w jego rejonach. A facet, jak to facet nie bardzo się orientuje w tych sprawach i sama muszę wszystkiego dopilnować. Może i mi wyślesz więcej szczegółów na maila?dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hotel Orle Sobieszewo

Więcej w tym wątku
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=337089&t=334648
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hotel Orle Sobieszewo

No nieee... laski, rozwalacie mnie... Najpierw rezerwujecie wszystko a potem pytacie co to za firma? Czy z wybrankiem też tak jest, że najpierw biorę z nim ślub a potem sprawdzam jaki on jest?

Normalnie wpadłam pod stół z wrażenia.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hotel Orle Sobieszewo

miałam tam wesele 28 lipca i naprawdę polecam!Chociaż wydaje mi się,ze sala jest idealna tak na max 100 osob - nie więcej , u nas bylo 85.Jedzonko pyszne i duzo, z organizacją nie ma problemu, panie z dzialu marketingu są bardzo pomocne i sluzą poradami, obsługa świetna, bylismy zadowoleni w 100%, wszystko odbylo sie wg wczesniejszych uzgodnień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hotel Orle Sobieszewo

ciekawa jestem jak cenowo wygląda to w tej sali? Jestem z co prawda z Otwocka (mazowieckie) ale mój wybranek z Gdańska i zastanawiamy się nad weselem w jego rejonach. A facet, jak to facet nie bardzo się orientuje w tych sprawach i sama muszę wszystkiego dopilnować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hotel Orle Sobieszewo

W tym roku byly 2 opcje cenowe: 130 zł/os (menu porcjowane) i 150zl/os (nieporckjowane),bez alkoholu, o ile mi wiadomo, to ceny w tym roku maja byćo 10 zl wyzsze.Nie ma opłaty korkowej, dodatkowo 500zl za obsługę.W cenie jest tez apartament dla pary młodej:) i wystrój sali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...