Hotel Orle - zbieram opinie!!!

Temat dostępny też na forum: Sobieszewo Wesele bez ogłoszeń
Prosze o opinie na temat hotelu Orle w Sobieszewie...wszystko co wiecie i Wam sie przydazylo to poprosze napiszcie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hotel Orle - zbieram opinie!!!

znajomi sobie chwalili. miejsce, jedzenie i bardzo w porzo organizatorka.pzdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hotel Orle - zbieram opinie!!!

ja jestem teraz na szkoleniu w Orle jedzenie dobre ciepło jest, ale czy to lokal na wesele??? kwestia gustu, łazienki są ok, pokoje też, ale sala taka sobie, powtarzam kwestia gustu
ogólnie powiem, że czysto i schludnie, ale czsy, kiedy przyjeżdżali tu partyjniacy to ona pamięta
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hotel Orle - zbieram opinie!!!

Hmm... też myśleliśmy o tym lokalu, zaklepaliśmy nawet termin (20 sierpień), ale kilka osób odradziło nam organizacie wesela w tym miejscu, bynajmniej w okresie letnim (czerwiec-wrzesień). Podobno wówczas ważniejsi są letnicy. Ale osobiście tego nie będe miała okazji sprawdzić-zrezygnowaliśmy :)
pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hotel Orle - zbieram opinie!!!

miejsce moze i fajne, obsługa spoko ale jedzenie beznadziejne!! Jak mówiono co bedzie na weselu to wygladało ze bedzie super jedzenie, a potem okazało się że połowa gości jest głodna-ja osobiście odradzałabym ten lokal ze wzglądu na jedzenie!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wesele w Hotelu Orle organizowaliśmy 1 sierpnia 2020 roku. Muszę powiedzieć, że ze strony Hotelu wszystko było na najwyższym poziomie. Wspaniałe dwie panie menager doradziły w kwestii menu, noclegów, planu wesela. Jedzenie - znakomite, wśród naszych gości nie było osoby niezadowolonej. Dodam, że mieliśmy dużo ryb - wspaniały łosoś i halibut, roladki z dorsza. Menu bardzo urozmaicone, także wegańskie. Panie kelnerki - wielkie ukłony i szacunek - uprzejme, cierpliwe, pomocne. Szczególne podziękowania dla pań obsługujących poprawiny. Z paniami menager można się było domówić w każdej kwestii. Rezerwowaliśmy pokoje po 4 osoby, wszystko pięknie przygotowane. Polecam również florystkę współpracującą z hotelem. Wspaniałe miejsce na wesele, na pewno nie będziesz żałować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo informacji o tej sali znajdziecie na https://www.gdziewesele.pl/hotele/hotel-orle :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...