Piotr - opinia (1) Było wszystko śniadania, obiado-kolacje. Dziwił mnie moment ze kucharzem... Piotr A. Skowrońska - opinia (1) Rezerwacje pokoju zrobione już 10.05 w związku z konferencją, dziś otrzymałam... A. Skowrońska BARDZO POLECAM (1) Bylam z wiekszym towarzystwem na sylwestra w hotelu Renusz.Wszystko w jak... Aneta
Wesele w Hotelu RENUSZ 25.08.2012 (1) W dniu 25.08.2012 organizowaliśmy przyjęcie weselne w Hotelu Renusz,... Janusz Nałęcz "Szefowa" to jakieś nieporozumienie! (1) Zastanawiam się ile par nie napisało nic złego o tym miejscu, choć jestem... Rita Przyjęcie weselne (1) Zorganizowaliśmy swoje wesele w Hotelu Renusz i mimo początkowych obaw,... Dobrawa POLECAM POLECAM POLECAM GORĄCO (2) Witam, chciałabym polecić wszystkim bardzo przytulny i pięknie położony hotel... Joanna Lejk Wesele w Renuszu (1) 7 maja 2011 mieliśmy wesele w hotelu Renusz i czytając wcześniej różne opinie... D.M. Piwo ! (1) Piwo piliśmy w plastykowych kubeczkach - podobno brak szklanek, szkoda,... marek