Joanna - opinia (1) Świetny hotel , wszędzie wykładziny , dla naszego 1,5 rocznego synka idealnie... Joanna Karol - opinia (1) świetne miejsce i bardzo fajna kręgielnia polecam Karol Polecam ! (1) Polecam hotel Faltom , dobra organizacja i miła obsługa. https://www.facebook.com/hotelar
Niedzielny brunch - BRAWO (1) Bywamy w Hotelu Faltom bardzo często , ponieważ upodobaliśmy sobie to miejsce... Aneta Wakacje :) (1) Super odpoczynek, dziękujemy  hotel naprawdę na poziomie: wszystko... Żona Polecam dla par na romantyczny wyjazd i amatorom SPA (1) Przemiła obsługa, profesjonalnie na każdym kroku-wszyscy uśmiechnięci- to... MJ Ankieta nt. reklamy Hotelu SPA Faltom (1) Proszę o wypełnienie kwestionariusza ankietowego dotyczącego reklamy Hotelu... Studi Przyjemne Święta (1) Byłem w Faltomie już kilkakrotnie, a to z rodziną , a to ze znajomymi, lub z... Miro Mój ulubiony hotel (2) Jak pisałam to jest mój ulubiony hotel. Choć mieszkamy w gdańsku jeśli mamy... Maja Fatalna obsługa bar (1) 5 grudnia 2012 zamówiłem napoje w barze hotelowym, ponieważ miałem... Krzysztof zosia - opinia (1) WSZYSTKO SUPER! i pokój i jedzonko i spa i obsługa i wogóle POLECAM! Cisza... zosia kuchnia ? (1) Obsługa kuchni daje wiele do życzenia. Spieprzyli mój dzień, a miało być tak... darek Walentynki (2) Niestety to co zastałem w lokalu przeszło moje wszelkie oczekiwania. Mówie o... Zniesmaczony Mireczka - opinia (1) Polecam ten hotel.Miła atmosfera..Bardzo miła obsługa-pozdrawiam Panie z... Mireczka Hotel z przyszłościa (1) Chcę napisać, że od jakiegoś czasu obserwuję dynamiczny rozwój Hotelu Faltom-... Anna slub:) (1) chcialabym bardzo serdecznie podziekowac pracownikom hotelu faltom za cudowne... marta Hotel R E W E L A C J A ! ! ! ! ! ! ! ! ! (1) Jest to najlepsza resteuracja w jakiej byłem. Obsługa super, jedzenie... murphy Dziękuje za miły wieczór (1) Miałam okazje bawić się wczoraj na dniu kobiet w Faltomie. Było rewelacyjnie.... Katarzyna Gorąco Polecam! Miejsce subtelne i eleganckie! (1) Wspaniała ciepła atmosfera. Miejsce niezwykle eleganckie. Piękny wystrój... Gość Walentynkowa kolacja (1) Spedzilismy niezapomniany, romantyczny wieczor w restauracji Rozowej, przy... Misia