Hotel Venus

Hotele Baseny Kręgielnie Sauny

Czapielsk, Herbaciana 7

Bernadeta - opinia (1) Bardzo fajny basen .ciepla woda i dużo różnych natryskow do masaży ciała. Bernadeta Hotelarz (1) Mój pobyt w lipcu 2018 r. był w pełni udany. Jako nauczyciel hotelarstwa wiem... Hotelarz Bogdan Dramat (1) Najgorszy hotel w jakim byłem. 1. Restauracja nieczynna tylko jakaś chata... Magda
Weekend (1) Wybralismy ten hotel,ponieważ zależało nam na tym Żeby było blisko od... Aga Klient (1) Basen czynny od 9.00 i sauny włączane również o 9.00 .Płacisz za wejście... Klient Nie polecam (1) W hotelu zimno, ciemno na korytarzach. W okresie jesienno-zimnowo-wiosennym... Małgorzata Polecam (1) W hotelu czysto.Miła obsługa.Wyśmienite jedzenie.Idealne miejsce na... Balbi Serdecznie polecam (1) Byłem, bawiłem się . Gorąco polecam ze względu na wspaniałą atmosferę oraz... Adam Venus - basen - jeżeli z dzieckiem, NIE POLECAM! (1) Moja opinia dotyczy jedynie basenu.Otòż będąc razem z 3letnim dzieckiem... pako Basen z PRL -u (1) Widać duże zużycie obiektu. Pseudo oszczędności na każdym kroku. Wieczorem... Anna Odpoczynek tam???? Zarządzający. (2) Mają chyba mylne rozumienie odpoczynku, wakacje a w ośrodku kucie, wiercenie... Tomson miły pobyt (1) Mnie tam się podobało byłam tam z dziecmi i jest tam fajna atmosfera. Piękne... Asia