Honorata - opinia (1) Oddajemy swojego psiaka od 2 lat i jesteśmy zadowoleni. Solo jeśli trzeba... Honorata Magda Kuczkowska - opinia (1) Bardzo dobry hotel. Psy mają duży wybieg i doskonałą opiekę Pani Joli, która... Magda Kuczkowska Ola - opinia (1) Wszystko w porządku, piesek oddany zadbany, zadowolony. Nie ma problemu z... Ola
Jolanta - opinia (1) Moje dwa psy spędziły tydzień w hotelu wróciły szczęśliwe zadbane a przede... Jolanta IRIS - opinia (1) Mój piesek chętnie wraca do hoteliku. Polecam IRIS Estera - opinia (1) P. Jola ma bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pieska. Mam... Estera Greta - opinia (1) Od trzech lat moja sunia samoyed spędza świetnie czas u cioci Joli podczas... Greta Anna - opinia (1) Mój piesek spędził w Borderkowie 2 tygodnie i byl tam bardzo szczęśliwy.... Anna Właściciel border collie - opinia (1) Super opieka nad pieskami. Czyste zadbane legowiska. Każdy piesek w osobnej... Właściciel border collie Oliwia - opinia (1) Moje psiaki spędziły tam najlepsze mini wakacje. Jeszcze nigdy nie widziałam... Oliwia Aga - opinia (1) Polecam hotel dla psów borderkowo. Zależało mi na profesjonalnym podejściu do... Aga Aga - opinia (1) W hotelu kilka razy zostawiłam mojego psa, to bardzo dobre miejsce dla... Aga Kasia - opinia (1) Profesjonalna opieka. Miejsce : przyjazne , przestronne, zadbane. Polecam!... Kasia Polecam (2) Hotel znalazlam z polecenia i rowniez goraco polecam. Super miejsce,... Buldog Podziękowanie za super opiekę nad Majka (1) Warunki dla piesków bardzo dobre, właścicielka sympatyczna, przekazywała na... Bozena E. Super Miejsce (1) Nasz piesek widać że był zadowolony z opieki. Pani która opiekuje się... Mariusz Polecamy! (1) Hotel poleciła nam znajoma gdy chcieliśmy zostawić naszego pupila (amstafka... Szymon Polecamy! (1) Korzystaliśmy dwukrotnie z usług Borderkowa - pies zawsze był otoczony... Kinga Najlepszy pięciogwiazdkowy hotel dla psów (1) Hotel Borderkowo to miejsce, gdzie nasze psy spędzają czas integrując się z... Asia Właścicielka Dżina (1) Bardzo polecam ten hotel. Jest kameralnie, przytulnie i bezpiecznie. Bardzo... Ola