Adriana - ocena (1) Dwa owczarki niemieckie (2 letnia sunia i półroczny samiec) miały ogromną... Adriana wojtek - ocena (1) Świetna fachowa opieka, piesek szczęśliwy ,bardzo zadowolony z urlopu . wojtek Mateusz - ocena (1) To był trzeci raz jak zostawiliśmy naszego Yazoo pod opiekę Joli. Jesteśmy... Mateusz
Sabina - ocena (1) Bardzo dobra całodobowa opieka. Super miejsce. Sabina Konrad - opinia (1) Fachowa opieka. Polecam Konrad Magda - opinia (1) Polecamy :) byliśmy z owczarkiem niemieckim i psim staruszkiem - mega... Magda Hania Sobisz - opinia (1) Kolejny raz ze spokojem zostawiłam moje dwa jack Russell teriery i psa córki... Hania Sobisz paulina - opinia (1) Polecam, odaliśmy naszą 5 miesięczna sunie na weekend, wróciła Super... paulina Aleksandra - opinia (1) Pies bezstresowo ocenił pobyt to największa rekomendacja , na pewno powtórzę... Aleksandra Natalia - opinia (1) Pani bardzo zaangażowana w życie pieska z dużym doświadczeniem. Zostawiłam... Natalia Hanka - opinia (1) Moja psinka już dwukrotnie korzystała z opieki Pani Joli. Piesek zadowolony,... Hanka BASIA - opinia (1) Jesteśmy już z tym hotelem długo ,opieka super,pani która zajmuje się... BASIA Dorota - opinia (1) Polecam z całego serca . Sunia wróciła szczęśliwa Dorota Joanna - opinia (1) Gorąco polecam.Nasz psiak już 3 razy korzystał z pobytu w hotelu.Zawsze... Joanna Joanna Górecka - opinia (1) Po raz pierwszy daliśmy naszego Bordera pod opiekę na razie krótko ale wiemy... Joanna Górecka Cezary - opinia (1) Nasz Pixel ma 2,5 roku. U Pani Joli, która z wielkim zaangażowaniem opiekuje... Cezary Andrzej - opinia (1) Korzystam z Borderkowa od 6 lat , krótkoterminowo i długoterminowo(... Andrzej Karolina - opinia (1) Nasz owczarek już od pięciu lat jeździ na wakacje do Pani Joli.Zawsze jest... Karolina Marcin - opinia (1) Od 2 lat nasz chart korzysta z hotelowych luksusów w Pomieczynie :) Mimo... Marcin Agnieszka - opinia (1) Polecam! Mia - średni pies, z agresją lękową, wycofana, u pani Joli ma swój... Agnieszka