Hucklebbery

Pielęgnacja zwierząt

Gdańsk, Międzygwiezdna 2/4A

Krzysztof - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do zwierząt Krzysztof Tylko tu! (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi i pod niesamowitym wrażeniem miejsca.... Zuzanna i to jest fryzjer dla mojego pupila ! (1) Przepiękny, czysty salon ze sprzętem najwyższej jakości a co najważniejsze... Czoko
Polecam:) (1) Polecam wszystkim salon, profesjonalna obsługa i przystępne ceny. Monika Z sercem na dłoni do zwierząt (1) Pani Partycja, nie dość że piękna to niesamowicie zdolna. Do pieska podchodzi... Dynka86 Polecam (1) Przemiła obsługa, Patrycja ma rękę do psiaków. Komfortowe warunki sprawiły,... Magda Polecam!! (1) Przepiękny salon z wyposażeniem najwyzszej jakosci! Pani Patrycja to... Weronika Profesjonalne miejsce na mapie Gdańska (1) Polecam . Doskonala obsługa. Profesjonalizm i czułe podejście do zwierzątek. :-) Patrycja Polecam serdecznie ! (1) Polecam serdecznie,obsługa na najwyższym poziomie i z wielkim serduchem. Ann Gorąco polecam !!! (1) Chcialabym polecić salon Pani Patrycji wszystkim właścicielom piesków. W... Karolina K. Na to czekały nasze psy! (1) Zainteresowany opiniami znajomych, postanowiłem odwiedzić nowe "psie spa" i... Lech